پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

افزایش مدت زمان ریلزreels از 30 به 60 ثانیه

Nazari-skygate 2 سال پیش

پس از افزایش مدت زمان ریلز در اینستاگرام از 15 به 30 ثانیه حالابا یک ساله شدن قابلیت ریلز اینستاگرام (Reels)، مدت زمان آن از 30 ثانیه به یک دقیقه افزایش یافت.

ویدئو ریلز اینستاگرام حالا می‌تواند تا 60 ثانیه زمان داشته باشد، دو برابر زمان 30 ثانیه‌ای که قبلا داشته است. ابتدا اینستاگرام، ریلز را 15 ثانیه‌ای معرفی کرد اما بعد از یک ماه به سرعت زمان آن را دوبرابر و به 30 ثانیه افزایش داد. در حال حاضر ریلز تقریبا یکساله شده است و به نظر می‌رسد نوبت به یک بروز رسانی جدید است.

 

تا چندی پیش ویدئوهای تیک تاک 60 ثانیه‌ای بودند و با همین محدودیت زمانی توانست محبوبیت و طرفداران زیادی به سمت خود جلب کند. اینستاگرام نیز در جهت رقابت برای افزایش محبوبیت بیشتر، به فکر افزایش مدت زمان ویدئوهای کوتاه ریلز خود افتاد تا بتواند از این طریق آزادی عمل بیشتری به مخاطبان خود در این پلتفرم دهد.

بسیاری از کاربران می‌توانند با انتشار ریلز در پیج خود به رشد بازدید بالایی برسند.  ادامه این مطلب را در دکتر مجیک مطالعه بفرمایید.

26sAqvqfVCURiJSifi3RfplJ4YiDCTr3yMHFdPqF.webp
0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

در این صفحه بروزترین اخبار و اطلاعات و آموزش در رابطه با شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، تلگرام، لایکی و... ارائه می‌شود تا مخاطبان در کمترین زمان ممکن بتوانند به رشد بهتری در حوزه کسب و کارخود برسند.