پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

ترفند فعالسازی ریلز reels در اینستاگرام برای دسکتاپ

Nazari-skygate 2 سال پیش

اینستاگرام مدام در حال بروزرسانی و اضافه نمودن قابلیت‌های برنامه خود است تا بتواند نظر کاربران را به خود جلب و از دیگر شبکه‌های اجتماعی در این عرصه پیشی بگیرد. چندی پیش اینستاگرام در رقابت با یوتیوب قابلیتی به عنوان IGTV اضافه کرده تا کاربران بتوانند ویدئوهای بلند و آموزشی خود را در آن قرار دهند اما متاسفانه مشاهده شده است که این قابلیت چندان مورد استقبال کاربران قرار نگرفته و غالب کاربران به سمت برنامه‌هایی چون تیک تاک و لایکی گرایش پیدا کرده‌اند.

برای رفع این مشکل اینستاگرام چاره‌ای اندیشید تا بتواند نیاز و سلایق کاربران را پوشش دهد بنابراین قابلیتی به نام ریلز Reels را به اینستاگرام اضافه نمود. ریلز به صورت ویدئوی 15تا 30 ثانیه ای است که برای معرفی برند و ارائه خصوصیات جذاب کالا و حتی یک ویدئو سرگرم کننده بسیار مناسب است و بازدید کننده زیادی در کل دنیا دارد و بدین ترتیب با استفاده از ریلز می‌توان به بسیاری از کسب و کارها رونق دوباره داد.
اما متاسفانه مشکلی که وجود دارد این است که اینستاگرام قابلیت ریلز را بصورت آزمایشی و برای یکسری مناطق فعال کرده است حتی مشاهده شده در ایران یکسری اکانت‌ها دارای ریلز می‌باشند اما پس از مدتی این قابلیت در آن‌ها غیرفعال شده است ولی نگران این موضوع نباشید. در این مقاله به شما آموزش داده خواهد شد که چطور در اینستاگرام ریلز خود را به راحتی فعال کنید.

افزونه مرورگر کروم بنام اینسیست inssist یک افزونه رایگان و ایمن است که به شما اجازه می‌دهد که با استفاده از کامپیوترهای دسکتاپ که اصطلاحا به PC معروف‌اند و با استفاده از مرورگر وب بتوانید به راحتی فضای اندروید اینستاگرم و اپلیکیشن آن را شبیه‌سازی کرده و در آن ریلز، عکس‌ها، ویدئوها و استوری‌هایی که در اپلیکیشن اینستاگرام قرار می‌دهید در اینجا به راحتی بارگزاری و حتی دانلود کنید.

برای فعالسازی ریلز در اینستاگرام باید از افزونه اینسیست استفاده کنید که بسیار راحت و کاربردی است برای چگونگی نصب و استفاده از آن به ادامه مطلب بروید.

d35yXxYCsePSSbJyJMchlgnIxelrUJmXLUPtTebx.pngاینستاگرام reels فعالسازی ریلز
0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

در این صفحه بروزترین اخبار و اطلاعات و آموزش در رابطه با شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، تلگرام، لایکی و... ارائه می‌شود تا مخاطبان در کمترین زمان ممکن بتوانند به رشد بهتری در حوزه کسب و کارخود برسند.