پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

آشنایی با انواع کلید و پریز فراهوش

فراهوش 8 ماه پیش
oTq0jHKoXBPXX2KSkD1j9s8E8LTOcuFpRfLyz2EB.jpgتجهیزات هوشمند فراهوش

کلید لمسی فراهوش در چهار تیپ و دسته بندی در بازار موجود می باشد :

1-کلیدهای لمسی ساده (simple)

2-کلیدهای هوشمند آر اف ( RF )

3-کلیدهای هوشمند لورا ( LoRa )

4-کلیدهای هوشمند وای فای ( Wifi )

که شامل کلید های تک پل ، کلید دو پل ، سه پل ، چهار پل ، کلید لمسی ترموستات ، کلید کولر آبی، کلید لمسی پرده ، کلید لمسی زنگ ، کلید لمسی احضار آسانسور در این مجموعه طراحی و تولید می گردد.

کلید های لمسی ساده :

کلید لمسی ساده در واقع جایگزین کلید و پریز های سنتی یا همان کلید و پریزهای مکانیکی می باشند .این محصول این امکان را به کاربر می دهد که با تاچ کردن بتواند سیستم روشنایی را کنترل نماید . این کلید ها بخاطر زیبایی منحصر به فردی که دارند و تغییرات چشمگیری در بحث دکوراتیو ایجاد نموده اند بسیار مورد توجه مهندسین معمار قرار گرفته اند.

کلید های هوشمند(RF):

کلید های آر اف(RF) از نظر ظاهر هیچ تفاوتی با کلید های ساده ندارند اما این محصول علاوه بر دارا بودن ویژیگی های کلید های ساده ، ریموت دار نیز می باشند و کاربر می تواند در محیط منزل علاوه بر تاچ کردن با ریموت مدیریت پریز ها را کنترل کند و آن ها را خاموش و یا روشن نماید .
از ویژگی مهم این نوع کلید ها هوشمند بودن آن است که در صورت ارتباط با مرکز کنترل فراهوش می توان از طریق اپلیکیشن موبایل بیرون از خانه و از هر جای دنیا آن ها را کنترل نمود .
با نصب این کلیدها و پیکره بندی خانه هوشمند دیگر نیازی نیست برای خاموش یا روشن کردن لامپ حتما به محل کلید بروید! تنها کافی است با استفاده از ریموت کنترل و یا با استفاده از اپلیکیشن خانه هوشمند فراهوش، آیکون مربوط به لامپ مورد نظرتان را لمس کنید!

کلید های هوشمند لورا(LoRa):

کلید های لمسی لورا نسلی دیگر از کلید های هوشمند فراهوش هستند که علاوه بر دارا بودن ویژگی کلید و پریز های لمسی ساده و آر اف که در واقع شما می توانستید آن ها را از طریق لمس کردن ، و از طریق ریموت و اپلیکشین موبایل کنترل کنید ، این سری از کلیدها فیدبک دار نیز میباشند یعنی شما می توانید همواره از طریق اپلیکیشن موبایل آخرین وضعیت عملکردی کلید را مشاهده نمائید؛ علاوه بر آن این سری از کلید ها قابلیت تعریف سناریو داخلی روی هم دیگر را دارند بگونه ای که شما به راحتی می توانید توسط یک پل از یک کلید لمسی؛ مجموعه ای از کلید های دیگر را کنترل نمائید. در نظر داشته باشید که برای این نوع کنترل نیاز به هیچ گونه سیم کشی بین کلید ها و یا نیاز به اینترنت و شبکه داخلی نمی باشد!!!

 

ادامه مطلب در سایت فراهوش

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

فراهوش تولید کننده انواع تجهیزات الکتریکی هوشمند از قبیل کلید کولر آبی ،کلید ترموستات هوشمند، کلیدهای لمسی تک پل تا چهار پل ساده و لورا و ... می باشد جهت کسب اطلاعات دقیق تر با ما در ارتباط باشید