پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

تولید محتوای سئو شده چگونه است

arghavan18 2 سال پیش

 

تولید محتوا مناسب یکی از اساسی‌ترین الزامات در داشتن سایت است. از این رو تولید محتوا و سئو برای سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. این اهمیت تا جایی است که بررسی کیفیت محتوای سایت ها به یکی از اولویت‌های گوگل تبدیل شده است. هر کسب و کاری برای انجام دیجیتال مارکتینگ به سایت احتیاج دارد و هر سایتی هم برای حضور پرقدرت در عرصه رقابت به تولید محتوای مناسب نیاز دارد. با سایت استخدام دورکاری بومران همراه باشید.

استراتژی تولید محتوا 

. اول از همه هدف نهایی خود را یادداشت کنید و آن را به اهداف خرد تبدیل کنید. زمان را فراموش نکنید! وقتی برای اهداف خود زمانی را در نظر نگیرید، عملا برنامه ریزی انجام نداده‌اید.

مخاطبان کسب و کار خود را مشخص کنید. نیازها، خواسته‌ها و تمایلات آنها را در نظر بگیرید. به این افراد و گروه‌ها به چشم مشتریان بالقوه خود نگاه کنید که اگر به درستی آنها را با خود درگیر و به سمتی که می‌خواهید هدایت کنید، به مشتریان بالفعل شما تبدیل می‌شوند. لازم است رقبای خود، که به نوعی همکاران شما محسوب می‌شوند، را بشناسید. حضور رقیب در بازار کسب و کار شما به هیچ عنوان اتفاق بدی نیست! رقبا می‌توانند مسیر کسب و کار شما را تغییر دهند؛ که اگر عملکردتان هوشمندانه باشد، موفقیت‌های بزرگتری برای شما به ارمغان می‌آورد.برای مشاور دیجیتال مارکتینگ رایگانبا ما تماس بگیرید.

تدوین تقویم محتوایی 

تقویم محتوایی ابزاری است برای پیاده‌سازی و سنجش عملکرد استراتژی تولید محتوا. این تقویمعموما به صورت 3 ماهه تنظیم می‌شود. ذکر روز هفته، تاریخ، موضوع محتوا، عنوان، کلمات کلیدی، نوع محتوا، محل انتشار و مشخص کردن وضعیت تولید و انتشار آن، در این تقویم ضروری است. پیش مقدمه‌ی تدوین تقویم محتوایی استخراج کلمات کلیدی است. شما باید کلمات کلیدی خود را ابتدا ارزیابی کنید و با توجه به ارزش آنها، هر یک را در  موضوعاتی که کار شما را تشکیل می‌دهند، دسته بندی کنید. 

تولیدمحتوای با کیفیت 

با پیشرفت الگوریتم های گوگل برای ارائه بهترین نتایج در جستجوها، کیفیت محتوا بسیار مورد توجه قرار گرفت. وقتی کلمه‌ای در گوگل جستجو می‌شود، گوگل بهترین نتایج ممکن را نمایش می‌دهد. به همین دلیل کلمات کلیدی اهمیت ویژه‌ای در سئو سایت دارد

الگوریتم‌های هوشمند گوگل، محتوا را بررسی می‌کنند و به مواردی از جمله کپی نبودن محتوا، طول عبارت کلیدی، تراکم عبارت کلیدی، تعداد دفعات استفاده از کلمات کلیدی، استفاده از عنوان مناسب، پاراگراف بندی مناسب، طول مقاله، وجود تصویر، همینطور وجود لینک در متن محتوای تولید شده و خوانایی متن، توجه می‌کند. در سایت فریلنسری بومران پروژه برون سپاری کنید کلیک کنید.

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید