پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

سوئیچ سیسکو مدل SF220-24P

mrshabake 1 سال پیش

اطلاعات و مشخصات سوئیچ سیسکو SF220-24P:

سوئیچ اسمال بیزینس سیسکو SF220-24P دارای 24 پورت 10/100 می باشد. سوئیچ های سری SF220 سیسکو از جمله سوئیچ های هوشمند و مقرون به صرفه سیسکو می باشند که امنیت، کارایی و سهولت استفاده را برای کمک به ایجاد یک شبکه کسب و کار عالی و با بودجه محدود ارائه می دهند. همچنین این سوئیچ ها برای کسب و کارهای کوچک و متوسط مناسب می باشند.

 

ویژگی ها و مزایای سوئیچ سیسکو SF220-24P:

1- Power over Ethernet Plus:

قابلیت +PoE استقرار اکسس پوینت های وایرلس، IP telephony، نظارت ویدئویی را با اجرای پاور و داده بر روی یک کابل شبکه واحد آسان می کند. سوئیچ سیسکو SF220-24P از قابلیت +PoE پشتیبانی می کنند و حداکثر پاور 30 وات را در هر پورت ارائه می دهند. +PoE می تواند استقرار اکسس پوینت های وایرلس با استاندارد 802.11ac، دوربین های (IP PTZ (Pan Tilt Zoom و تلفن های ویدئویی فعال کند و در نتیجه باعث ارائه انعطاف پذیری بیشتر و حفاظت از سرمایه گذاری ها می شود.

 

2- امنیت شبکه (Network security):

سوئیچ های سری 220 سیسکو سطوح جدیدی از امنیت را برای سوئیچ های هوشمند فراهم می کنند و راه های بیشتری را برای حفاظت از شبکه شما ارائه می دهند.

  • پشتیبانی از برنامه های کاربردی امنیتی شبکه مانند استاندارد IEEE 802.1X و امنیت پورت دسترسی به بخش های خاصی از شبکه شما را به شدت محدود می کند.
  • لیست های کنترل دسترسی (ACL) گسترده می توانند بخش های حساس شبکه را از دسترسی کاربران غیرمجاز محدود کرده و از حملات به شبکه محافظت کنند.
  • جلوگیری از حمله (DOS (Denial-Of-Service به افزایش زمان انجام کار در زمان حمله به شبکه کمک می کند.
  • از جلسات مدیریت با استفاده از RADIUS و +TACACS محافظت می کند و از تأیید اعتبار پایگاه داده محلی و همچنین ارتباطات مدیریت ایمن از طریق SSL ،SSH و SNMPv3 پشتیبانی می کند.

 

3-  قابلیت های انعطاف پذیر مدیریت شبکه (Flexible network management capabilities)

سوئیچ های سری 220 سیسکو انعطاف پذیری بالایی را برای مدیریت شبکه از طریق زیر فراهم می کنند.

  • مدیریت از راه دور : شما می توانید با استفاده از SNMP همه سوئیچ ها و دستگاه های سیسکو موجود در شبکه را از راه دور مدیریت کنید.
  • رابط خط فرماند : این سوئیچ ها می توانند با استفاده از یک رابط خط فرمان مدیریت شوند. این قابلیت می تواند امکان استقرار خودکار یا اسکریپت شده را برای متخصصان شبکه فعال کند.
  • پشتیبانی از دو سیستم عامل : با امکان حفظ دو سیستم عامل در حافظه دائمی به جای ذخیره تنها یک سیستم عامل ، همانطور که سوئیچ های هوشمند قدیمی پشتیبانی می کنند شما می توانید ارتقاء نرم افزار را بدون خاموش کردن شبکه یا نگرانی در مورد قطع شبکه به دلیل یک سیستم عامل خراب انجام دهید. در نتیجه باعث کاهش خرابی سوئیچ در هنگام بروزرسانی یا خراب شدن سیستم عامل می شود.
  • پشتیبانی از فایل های پیکربندی دوگانه : دستگاه را پیکربندی کنید و تأیید کنید که پیکربندی به درستی انجام شده است و پس از راه اندازی مجدد این پیکربندی را ذخیره کنید. علاوه بر این، یک فایل پیکربندی mirror امکان پشتیبان گیری خودکار از آخرین فایل پیکربندی ثابت را فراهم می کند.
  • پشتیبانی از IPv6: سوئیچ های سری 220 سیسکو از IPv6 و IPv4 پشتیبانی می کنند. در نتیجه شما می توانید سیستم عامل ها و نسل جدید برنامه های کاربردی را بدون نیاز به ارتقا تجهیزات دریافت کنید.

 

منبع : 

خرید سوئيچ سيسکو مدل SF220-24P


 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید