پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

دلایل داشتن وب سایت فروشگاهی

arghavan18 3 سال پیش

 

امروزه افراد به محض شنیدن نام یک برند یا شرکت در اولین اقدام، به سراغ سایت آن می‌روند. از همین رو داشتن وب سایت، یک ضرورت به شمار می‌رود. وب سایت شرکتی شما، در دسترس‌ترین فضا برای مردم و از سوی دیگر بهترین فضا برای نشان دادن میزان تخصص و حرفه ای بودن شماست..با سایت استخدام دورکاری بومرانهمراه باشید.

اعتبار

زمانی که یک شرکت به صورت حرفه‌ای به ارائه خدمات می‌پردازد، داشتن وب سایت با کیفیت برای آن شرکت، اعتبار به همراه می‌آورد. به همین میزان اگر یک شرکت، هیچ وب سایتی برای خود نداشته باشد، ضعف بزرگی را نشان می‌دهد که به اعتبار آن، خدشه وارد می‌کند. بنابر این لازم است با اجرایی کردن مناسب، همگام با تحولات بازار کسب و کار، پیشرفت کند.

بازاریابی

بازاریابی، بخش مهمی در جریان اقتصادی یک شرکت است. استفاده از تمام ظرفیت بازاریابی آفلاین و آنلاین یک شرکت بر عهده مدیران مارکتینگ است. وب سایت شرکتی، از آنجایی که به همه کاربران اینترنت امکان دسترسی و ارتباط با شرکت شما را می‌دهد، یک کانال بازاریابی وسیع به حساب می‌رود.

گرداوری اطلاعات مشتریان

وب سایت شما عملکردی فراتر از نشان دادن خدمات شما دارد! شما از طریق وب سایتتان می‌توانید رفتار کاربران خود را در صفحه سایت رصد کنید، آمار سنی و جنسیتی کاربران خود و روزهای بازدید از سایت را متوجه شوید، و با تحلیل درست از آن‌ها عملکرد شرکت خود را بهبود ببخشید. از سوی دیگر شما می‌توانید برای مشتریانتان حساب کاربری در نظر بگیرید و با در اختیار داشتن اطلاعات آن‌ها – مانند تلفن تماس – ارتباط خود را با آن‌ها حفظ نمایید.برای مشاور دیجیتال مارکتینگ رایگانبا ما تماس بگیرید.

در دسترس بودن

چند درصد از افرادی که شرکت شما را می‌شناسند ممکن است به صورت حضوری به ساختمان یا دفتر شما بیایند؟ حتی شاید کسانی که از طریق تماس بخواهند با شما برای اولین بار ارتباط بگیرند بنا به دلایلی آن را به تاخیر بیاندازند. از میان تمامی این راه‌های ارتباطی راحتترین، در دسترس‌ترین و سریعترین راه، وب سایت شما است. با عضویت در سایت فریلنسری بومران میتوانید پروژه برون سپاری کنید.

 

صرفه‌جویی در هزینه‌ها

در گذشته اولین کاری که افراد برای معرفی شرکت خود انجام می‌دادند، تبلیغات بود. از تبلیغات به صورت تراکت گرفته تا تبلیغات تلویزیونی. این نوع تبلیغات بسیار هزینه‌بر هستند و بودجه زیادی را به خود اختصاص می‌دهند. اما امروزه روش‌های گوناگونی برای معرفی یک شرکت وجود دارد.

 

درآمد جانبی

اگر وب سایت شما به قدی خوب و با کیفیت باشد که روزانه بازدیدکنندگانزیادی را به سمت خود جذب کند، ممکن است همکاران و شغل‌های مکمل شما را نیز به خود جذب نماید. اینگونه شما می‌توانید از طریق در نظر گرفتن یک فضای تبلیغاتی در سایت خود، با گرفتن تبلیغات سایر شرکت‌ها، به کسب درآمد جانبی بپردازید

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید