پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

تولید محتوا در قرنطینه

boomrun_platform 3 سال پیش


اگر به دلیل شرایط قرنطینه، از محیط کار خود دور شده‌اید یا ارتباط مستقیم خود با مشتریانتان را از دست داده‌اید؛ کافی‌ست که با آن‌ها در ارتباط بمانید و خودتان را به آن‌ها یادآوری کنید. با آگاهی از اصول تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام، به تولید محتوا بپردازید و با هشتگذاری مناسب و استفاده از تمام امکانات مجازی که در اختیار دارید آن‌ها را نشر دهید.

 خدمتی کنید

اگر پیش از بحران کرونا ، افراد حضوراً از خدماتتان استفاه می‌کردند شما می‌توانید راه‌های جدیدی برای بهره‌مندی از آن خدمات ایجاد کنید. مثلا اگر کار شما در زمینه آموزشی است می‌تواند به صورت آنلاین یا با ضبط ویدئوهای آموزشی این کار را انجام دهید. از فضای دیجیتال مانند شبکه‌های اجتماعی گرفته تا سایت‌ها مختلف سعی کنید برای برقرار این ارتباط و ارائه خدمات آنلاین استفاده کنید.یا با عضویت در سایت فریلنسری دورکار بومران پروژه دریافت کنید.

 محصول تولید ‌کنید

اگر محصولی دارید که به مشتریان خود حضوراً عرضه می‌کردید، به آن‌ها توضیح دهید که از طریق ارسال محصولات هم می‌توانید نیاز آن‌ها را برطرف کنید. از مراحل تهیه محصول خود و شرایط بسته‌بندی آن فیلم‌هایی تهیه کنید تا مشتریان خود را از دقتتان برای حفظ سلامتیشان مطمئن کنید.با پلتفرم بازاریابی دیجیتال بومران همراه باشید.
 

 برنامه‌ریزی ‌کنید

شاید در دسته کسانی باشید که از این دوران برای مدیریت و برنامه‌ریزی مجدد کسب‌وکار خود، با آرامش و تمرکز بیشتری فکر می‌کنند. حتی اگر چنین است، ارتباط خود را به مخاطبانتان قطع نکنید و از حضور بیشتر آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی برای مشورت گرفتن در کار خود استفاده کنید! مثلا اگر فکر می‌کنید باید سایتی برای فروش اینترنتی خود راه بیندازید، می‌توانید از خود مشتریانتان نظرسنجی کنید که سفارش از طریق سایت را ترجیح می‌دهند یا ثبت سفارش از طریق واتس‌آپ؟!

امید داشته باشید

در این روزهای کرونایی، بهترین کار برقراری ارتباط مجازی با مخاطبتان است. اگر تولید محتوای خوبی داشته باشید، نه تنها مخاطبان پیشینتان وفاداریشان به شما بیشتر می‌شود، بلکه با ایجاد شناخت بیشتر، می‌توانید مشتریان جدیدی هم برای خود پیدا کنید. اگر پیش از این دوران، مغازه، دفتر یا ارتباطات فردی شما، تنها راه جذب مشتری برایتان بوده؛ امروز فرصتی ایجاد شده که با تولید محتوا و انتشار آن در شبکه‌های مجازی، خود و کسب‌وکارتان را به مخاطبان بیشتری معرفی کنید و آن‌ها را به مشتری همیشگی‌تان تبدیل کنید.

برای مشاهده لیست خدمات دیجیتال مارکتینگ بومران از وبسایت ما دیدن فرمایید.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید