پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

معرفی مشاغل پرتقاضا و فرصت‌های استخدام تهران

karjoo 2 سال پیش

تهران به دلیل مرکزیت و پایتخت بودن از گذشته مرکز تجمع شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و کوچک بوده است و خوشبختانه یا متاسفانه امکانات و بازار کار به مراتب بهتری و متنوع‌تری در مقایسه با شهرهای دیگر ایران دارد. برای مشاهده آگهی‌های استخدام تهران کلیک کنید. این تجمع کسب‌وکارها و شرکت‌ها باعث به وجود آمدن بازار کار بسیار خوبی در تهران شده و با هر زمینه تحصیلی و گروه شغلی می‌توانید شغل مناسبی در تهران پیدا کنید.

 اگرچه در شهرهای دیگر به ویژه شهرهای بزرگ ایران نیز امکان جستجوی کار و فرصت‌های شغلی زیادی وجود دارد؛ اما تنوع و مقدار این آگهی‌ها اصلا قابل مقایسه با تعداد آگهی استخدام تهران نیست. با بررسی تعداد آگهی‌های موجود در شهرهای تهران با سایر شهرها می‌توانیم این طور نتیجه بگیریم که بیشتر از ۷۰% کل موقعیت‌های شغلی مربوط به شهرهای مختلف استان و شهر تهران است.

WxmrBp9uTaFvQgsYJXfs8WfyeEFPn44geSR1IdrZ.webp

اما به همان میزان که فرصت شغلی در تهران زیاد است، تعداد متقاضی و کارجو نیز زیاد است و همین موضوع، باعث ایجاد فضای رقابتی بر سر تصاحب فرصت‌های شغلی مناسب شده است. حال چطور می‌توانیم از جدیدترین فرصت‌های شغلی تهران باخبر شویم؟ آیا می‌توان تنها آگهی استخدام امروز تهران را جستجو کرد؟ برای مشاهده فرصت‌های شغلی تهران از چه سایتی استفاده کنیم و چطور دقیقه چیزی را که دنبالش هستیم پیدا کنیم؟

تعداد و تنوع فرصت‌های شغلی و استخدام تهران در کدام حوزه‌ها بیشتر است؟

در سایت جاب ویژن میتوانید با انتخاب شهرهای تهران، در تمامی زمینه‌ها و مشاغل، موقعیت شغلی مناسبی پیدا کنید. با این حال بازار کار و تعداد فرصت‌های شغلی در همه مشاغل یکسان نیست و در برخی مشاغل، آگهی‌های شغلی بیشتر و بهتری وجود دارد. در ادامه به برخی از مشاغل پرتقاضاو پرکاربرد در آگهی‌های استخدام تهران اشاره خواهیم کرد:

حوزه برنامه نویسی

برنامه نویسی یکی از مشاغل رو به رشد در جهان است و با توجه به آنلاین شدن کسب و کارها، تقاضا و بازار کار بسیار خوبی برای این موقعیت شغلی ایجاد شده است. تقریبا تمام شرکت‌ها و سازمان‌های تهران برای انجام امور مختلف به برنامه نویس پاره وقت یا تمام وقت نیاز دارند و با توجه به تجمع و تمرکز سازمان‌‌ها و کسب و کارها در این شهر، بازار کار و فرصت‌های کاری زیادی برای برنامه نویسان به وجود آمده است.

برنامه نویسان با توجه به مهارت و توانایی‌‌های خود در مشاغل مختلفی می‌توانند مشغول به کار شوند. برخی از موقعیت‌های شغلی پردرآمد برای برنامه نویسان عبارتند از:

 • توسعه دهنده اپلیکیشن موبایل
 • تحلیلگر توسعه دهنده یا برنامه نویس
 • توسعه دهنده فنی مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)
 • تحلیلگر رایانش ابری
 • تحلیلگر سیستم کسب و کار
 • توسعه دهنده فنی برنامه ریزی منابع سازمان (EPR)

برای برنامه نویسی بیش از تحصیلات به مهارت و دانش و تسلط به زبان‌های برنامه نویسی نیاز دارید.

حوزه دیجیتال مارکتینگ

در حال حاضر، تحولی عظیم در نحوه مدیریت کسب و کارها به وجود آمده و هر شرکت و سازمانی که می‌خواهد از قافله عقب نماند باید تمرکز و سرمایه گذاری زیادی بر بازاریابی دیجیتال یا آنلاین خود بگذارد.

دیجیتال مارکتینگ حوزه‌ای نسبتا جدید است که تا همین چندسال پیش زیرمجموعه‌ای از واحد بازاریابی و فروش شرکت‌ها به شمار می‌رفت؛ اما به خاطر اهمیت بالای این حوزه، اکنون در بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های تهران به بخش و واحدی جداگانه با ده ها کارشناس و متخصص تبدیل شده است.

مشاغل مختلفی در حوزه دیجیتال مارکتینگ وجود دارند:

کارشناس دیجیتال مارکتینگ، کارشناس سئو، کارشناس تولید محتوا، کپی رایترها، ایده‌پردازان و استراتژیست‌ها هر کدام در جنبه‌ای از این حوزه فعالیت می‌کنند.

هدف از دیجیتال مارکتینگ، برندسازی و شناختن برند و محصولات به مشتریان، اعتمادسازی و ایجاد وفاداری در مشتری و در نهایت فروش و سودآوری بیشتر سازمان است.

اگر در بخش جستجوی مشاغل سایت جاب ویژن، بعد از انتهاب شهر تهران، گروه شغلی دیجیتال مارکتینگ یا تولید محتوا را جستجو کنید با شمار زیادی آگهی‌های استخدام تهران در این حوزه مواجه خواهید شد.

طراحی گرافیک و طراحی و ویرایش تصویر و ویدیو

E6YBOXCWQ2BIWueV7xo9iu0zIxujH88kbZeUZFoU.jpg

 

طراحی گرافیک هم بازار کار بسیار خوبی در تهران دارد و هر روز شمار زیادی آگهی جذب گرافیست در سایت جاب ویژن منتشر می‌شود. بخش زیادی از این بازار کار پرتقاضا به خاطر افزایش اهمیت حوزه دیجیتال مارکتینگ است. طراحان گرافیک اگرچه در بخش‌ها و حوزه‌های مختلفی مثل چاپ و نشر هم می‌توانند استخدام شوند؛ اما بخش عمده‌ای از فرصت‌های شغلی گرافیست مربوط به حوزه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات است.

روش مشاهده فرصت‌های استخدام تهران در سایت جاب ویژن

جاب ویژن امکانات و فیلترهای متعددی در اختیار کارجویان قرار داده تا با استفاده از آنها زودتر و بهتر به نتیجه موردنظرشان برسند. یکی از کاربردی ترین این فیلترها، امکان جستجوی کار و مشاهده فرصت‌های شغلی به تفکیک شهر است.

برای استفاده از این فیلتر و برای مشاهده فرصت‌های استخدام تهران، کافی است در بخش جستجوی مشاغل، از منوی شهر، تهران را انتخاب کنید. هر یک از این موقعیت‌های شغلی در نقاط مختلف شهر قرار دارند و آدرس و محدوده شرکت در بخش توضیحات هر آگهی مشخص شده است.

علاوه بر این، اگر تمایل به جستجوی کار و موقعیت‌های کاری در مناطق مختلف تهران را دارید هم می‌توانید منطقه موردنظرتان را انتخاب کنید تا آگهی‌های استخدام تهران مربوط به همان منطقه را ببینید. در حال حاضر در سایت جاب ویژن می‌توانید آگهی‌های استخدام تهران را به تفکیک مناطق زیر مشاهده کنیید.

 • شمال شهر
 • جنوب شهر
 • غرب
 • شرق
 • مرکز شهر
 • منطقه شمال غربی
 • منطقه شمال شرقی
 • منطقه جنوب غربی
 • منطقه جنوب شرقی

این آگهی‌‌ها به طور پیش‌‌‌فرض به ترتیب منطبق‌‌ترین موقعیت‌‌‌ها با رزومه کاری شما نمایش داده می‌شود. در صورتی که می‌‌خواهید آگهی استخدام امروز تهران را مشاهده کنید می‌‌توانید از منوی بالای صفحه نتایج جستجو، آن ها را به ترتیب جدیدترین مرتب سازی کنید تا ابتدا موقعیت‌‌های شغلی و آگهی استخدام امروز تهران به شما نشان داده شود.

سخن آخر

شهر تهران به عنوان پایتخت ایران از گذشته مرکز استقرار و تجمع کسب و کارها و سازمان‌های ایرانی و خارجی بوده است. همین موضوع باعث شده بازار کار بسیاری خوبی در این شهر ایجاد شود و هرروزه شمار زیادی آگهی استخدام تهران در سایت جاب ویژن منتشر شود. در صورتی که تخصص و مهارت خوبی داشته باشید و رزومه کاری حرفه‌ای برای خود ساخته باشید می‌‌توانید به راحتی در سایت جاب ویژن به دنبال کار بگردید و در مدت زمانی کوتاه، موقعیت شغلی مناسب با حقوق و درآمد خوبی برای خود پیدا کنید.

از آنجا که رزومه کاری حرفه‌ای و استاندارد، نقش مهمی در پذیرش یا رد شما توسط کارفرما دارد پیشنهاد می‌‌‌کنیم اگر هنوز رزومه کاری استاندارد ندارید به صفحه رزومه ساز رایگان جاب ویژن سر بزنید و با تکمیل اطلاعات در چند دقیقه رزومه حرفه‌ای و استاندارد به دو زبان فارسی و انگلیسی برای خود بسازید. برای مشاهده اگهی استخدام روز کلیک کنید.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید