پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

اکانت قانونی Witcher 3 Game of The Year edition

گلدن گیمز 1 سال پیش
dBr8VUrohmY1Ws9JEkPi2iE9nhGlisXmE9Id1hvp.jpg

بازی witcher 3 یک بازی نقش آفرینی عجیب است که حالا قصد داریم بعد از حدود 3 سال این شاهکار را برای کسانی که هنوز تجربه‌اش نکرده‌اند آشنا کنیم؛ پس پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد دارید تا بیشتر با این بازی آشنا شوید یا اگر قصد خرید اکانت قانونی witcher 3 Game of The Year edition را دارید تا انتهای این مطلب همراه وب‌سایت گلدن گیمز باشید. 

داستان نسخه‌ی سوم بازی ویچر از حال و هوای پادشاهان و داستان سیاست‌های آن‌ها تا حد زیادی بیرون کشیده شده است و به سراغ دغدغه‌ی شخصی قهرمان ما، یعنی گِرالد از ریویا می‌رود. گرالد هم در پی حسن‌ختام داستان به دنبال گمشده‌ی خود یعنی سری می‌شود که مبادا به دست ارتش وایلد هانت بیفتد. سری چون تنها فردی است که خون باستانی دارد، ارتش وایلد هانت به دنبال اوست تا با استفاده از سری بتواند خودش را تکمیل کند و به قدرت بیشتری برسد.

لازم به ذکر است که سری برای گرالد مثل یک دخترخوانده می‌ماند که از هیچ کاری برای کمک به آن دریغ نمی‌کند. برای این که بتوان در یک بازی نقش آفرینی نهایت تأثیرگذاری را داشت، باید سیستم تعامل کم نقص و عمیق بین شخصیت قابل بازی و شخصیت‌های غیر قابل بازی و دنیای اطرافشان خلق کرد. سیستم مکالمه یکی از نقاط همیشگی سری witcher 3  بوده و نسخه‌ی witcher 3 Game of The Year edition هم از این قابلیت بی بهره نیست.

تمام دیالوگ‌های بازی به قدری هوشمندانه و جامع نوشته شده است که تمامی حالات ممکن در یک مکالمه‌ی واقعی را پوشش می‌دهد، برعکس اکثر بازی‌ها ما در این بازی شاهد انتخاب خوب و بد در دیالوگ‌ها هستیم. شاید به همین دلیل باشد که هر انتخاب شخصی تر می‌شود و عواقب ناشی از همین انتخاب‌ها هم تأثیر بیشتری بر بازیکن و درک آن از داستان بازی می‌گذارد.

برای آشنایی بیشتر با این بازی روی لینک زیر کلیک کنید.

https://golden-games.ir/product/witcher-3-game-of-the-year-editionl-legal-account/

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

فروش اکانت های قانونی ps4 و ps5

آخرین پست های من
سکوت سازمانی 1 سال پیش اکانت قانونی tekken 7 1 سال پیش اکانت قانونی Days Gone 1 سال پیش اکانت قانونی uncharted 4 1 سال پیش