پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

تحلیل ارز دیجیتال استلار

bitimen 10 ماه پیش

معرفی شبکه استلار

استلار یک شبکه بلاک چینی است که در سیستم های مالی و بانکی کاربرد دارد. این شبکه با ارز دیجیتال استلار یا لومن (XLM)، تراکنش ها را انجام می دهد و به در ازای انجام هر تراکنش 0.0001 کارمزد دریافت می کند. میزان کارمزد کم، راحتی و سرعت لومن در انجام تراکنش ها در سطح جهان، آن را به یک انتخاب مناسب برای بانکدارها تبدیل کرده است. شما می توانید با استفاده از این شبکه و ارز دیجیتال آن، تراکنش های خود را با سرعت و راحتی بیشتر و با کارمزد کمتر انجام دهید. این ویژگی ها، استلار را به یکی از ارزهای دیجیتال ارزشمند و کارآمد تبدیل کرده است.

 

قیمت ارز دیجیتال XLM

 

قیمت ارز دیجیتال استلار

ارز دیجیتال شبکه استلار که لومن نام دارد، قیمتی کم تر از یک دلار دارد. قیمت دقیق این ارز معادل 0.26 دلار یا 6400 تومان است. این بالاترین قیمتی نیست که XLM به خود دیده است. با این وجود این ارز هم اکنون آماده می شود تا به سوی اوج قیمت تاریخی (ATH) جدید خود گام بردارد. برای انجام این کار ابتدا باید به سطح قبلی خود برسد. این یعنی افزایش قیمت 3 برابری استلار! در تحلیل تکنیکال و فاندامنتال استلار، راه رسیدن به آن را با هم بررسی می کنیم.

 

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال XLM

در تصویر زیر، تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال استلار را در تایم فریم روزانه مقیاس لگاریتمی مشاهده می کنید. عرضه و تقاضا و اخبار پیرامون شرکت استلار، روی این روند تاثیرگذار هستند. اتکای ما به نمودار و رفتار خریداران و فروشندگان است. شاید با ریزش قیمت ارزهای دیجیتال، اکنون کمی از ورود به بازار وحشت داشته باشید. اما باید بدانید که پس از هر ریزشی، افزایشی خواهد بود. همان طور که قیمت بیت کوین دیروز تا 28 هزار دلار کاهش یافت و امروز به 35 هزار دلار رسید! پس به اخبار کذب پیرامون بازار ارز دیجیتال توجه نکنید تا از سود آن، جا نمانید. در نهایت خریدن یا نخریدن و فروختن استلار و سایر ارزهای دیجیتال همگی به عهده خود شما است. سعی کنید تحت تاثیر هیجانات کاذب ناشی از اخبار قرار نگیرید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای سرمایه خود بگیرید.

امروز تمامی ارزهای موجود در بیت ایمن از جمله ارز دیجیتال استلار، رشدی +10 درصدی داشتند!

برای دیدن تحلیل کامل استلار به منبع مراجعه کنید:

https://blog.bitimen.com/%d8%aa%d8%ad%d9%84%db%8c%d9%84-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%84%d8%a7%d8%b1-xlm%d8%9b-%da%86%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d9%86%d8%a8%d9%87-2-%d8%aa%db%8c%d8%b1-1400/

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

bitimen

دوست من سلام! ما بیت ایمنی ها یک پلتفرم آنلاین معاملات ارزهای دیجیتال رو برات آوردیم! با بیت ایمن می تونی به سریع ترین و امن ترین شکل ممکن خرید، فروش و یا انتقال رمز ارزهای خودت رو انجام بدی. ما کامل ترین سبد معاملاتی رو داریم که می تونی هر چیزی که دوست داری توش پیدا کنی!