پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

سرور اچ پي ML30 G10

mrshabake 8 ماه پیش
سرور اچ پی ML150 Gen9

مشخصات و اطلاعات سرور اچ پی ML150 Gen9:

سرور اچ پی ML150 Gen9 یک ترکیب عالی از عملکرد، قیمت و قابلیت ارتقا را ارائه می دهد. این سرور از دو پردازنده Intel Xeon با حداکثر 18 هسته پشتیبانی می کند و برای طیف گسترده ای از حجم های کاری یک SMB پیشرفته تا یک سازمان بزرگ ایده آل می باشد. اسلات های توسعه گزینه های بیشتری را برای حمایت از تجارت شما در هنگام رشد فراهم می کنند.

مزایای سرور اچ پی ML150 Gen9: 

  • عملکرد

کاربران می توانند یک یا دو پردازنده سری Intel Xeon E5-2600 v4 با حداکثر 18 هسته و TDP  با مقدار 120 وات بر روی سرور نصب کنند. هر پردازنده از چهار کانال حافظه پشتیبانی می کند که با فرکانس بالای 2400 مگاهرتز کار می کنند.

  • ذخیره سازی

سرور ایستاده اچ پی مدل ML150 Gen9 محدودیتی در ذخیره سازی ندارد. این سرور می تواند از درایوهای SAS و SATA با اندازه 2.5 و 3.5 اینچی پشتیبانی کند. نسخه non-hot plug این سرور می تواند از حداکثر ده درایو 3.5 اینچی میزبانی کند اما از ترکیبی از درایوها پشتیبانی نمی کند. پیکربندی Hot plug شامل چهار و هشت درایو 3.5 اینچی یا هشت یا شانزده درایو 2.5 اینچی است. اگر قصد دارید تا فضای ذخیره سازی را به حداکثر برسانید، کنترلرهای ویژه HD / RAID توصیه می شوند. نسخه ده LFF HD از یک دستگاه ذخیره نوری پشتیبانی نمی کند اما از اکثر پیکربندی های دیگر پشتیبانی می کنند.

 

  • حافظه

سرور اچ پی ML150 Gen9 به طور کلی دارای 16 اسلات ماژول حافظه است. در برد سیستم با هر پردازنده 8 اسلات حافظه با دو مدل حافظه در هر کانال وجود دارد. این سیستم از حداکثر 512 گیگابایت حافظه RDIMM با حداکثر فرکانس 2400 مگاهرتز پشتیبانی می کند. حافظه ECC با کنترل خطای پیشرفته از اتلاف داده و خرابی اطلاعات جلوگیری می کند.

 

  • توسعه

در کل 6 اسلات PCIe Gen3 وجود دارد. تنها با یک پردازنده می توان از چهار اسلات استفاده کرد. با پردازنده دوم، از هر 6 اسلات PCIe می توان برای پشتیبانی دستگاه های اضافی استفاده کرد. با استفاده از نسل 9 این سرور، این سیستم از دو کارت گرافیک single-wide و یک کارت گرافیک double-wide پشتیبانی می کند تا عملکرد برنامه های گرافیکی و VDI را در خدمات مالی، آموزش، تحقیقات علمی و تصویربرداری پزشکی افزایش دهد.

 

  • مدیریت

سرور ایستاده اچ پی مدل ML150 Gen9 از چندین سیستم عامل از جمله Microsoft Windows ،Red Hat Enterprise Linux ،Suse Linux Enterprise ،VMWare یا ClearOS پشتیبانی می کند. گزینه های اضافی مدیریت امنیت شامل iLO ،HPE Insight Control، حفاظت از داده ها، مدیریت ذخیره سازی منابع، Insight Cluster Management و تکنولوژی های بهم پیوسته محاسباتی با عملکرد بالا می باشد.

 

منبع : خرید سرور اچ پي ML30 G10

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

سلام دنیا