پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

آموزش رایگان ساخت اپل آیدی

number4.ir 2 ماه پیش

اگر شما هم جزء کاربران آیفون هستید و یا به تازگی به قلمرو IOS وارد شده اید حتما باید نسبت به ساخت اپل آیدی اقدام کنید تا بتوانید از بخش های مختلف گوشی همراه استفاده کنید. در واقع می توانیم بگوییم کاربران اپل با ساخت حساب کاربری آیدی هویت دار می شوند.

 

با استفاده از این حساب، اپل می تواند کاربران را شناسایی کند. با استفاده از یک اپل آیدی شما قادر خواهید بود در تمام دستگاه های اپل تنها همان اطلاعات حساب را وارد کرد. کاربران آیفون، آیپد، IPOD و مک بوک به اپل آیدی نیاز دارند اما ددغه ای بیشتر کاربران حول و حوش نحوه ساخت این حساب و فعال کردن آن میچرخد که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.

 

اپل آیدی چیست؟

 

استفاده کنندگان از دستگاه های اپل برای دسترسی به سرویس های متنوعی همچون App Store ،Apple Music ،iCloud ،iMessage ،FaceTime و …  به اپل آیدی نیاز دارند.در واقع این حساب متشکل از یک نام کاربری و یک گذرواژه است که برای ورود به سیستم نیاز دارید. بدون استفاده از این حساب کاربری شما از بیشتر امکانات اپل در دستگاه های مختلف محروم خواهید شد.

 

در حساب اپل آیدی تمامی اطلاعات مربوط به تماس، اطلاعات پرداخت و اطلاعات امنیتی، اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی، شماره تلفن ها و عکس های شخصی و … ذخیره می شوند.

 

در گوشی آیفون برای دسترسی به اپ استور که کاربردی ترین برنامه آیفون است به اپل آیدی نیاز دارید. شما تنها با این برنامه می توانید اپلیکیشن موجود در آن را نصب کنید ، این اموزش به شما کمک میکند تا با استفاده از شماره مجازی اپل ایدی بسازید

 

PtILV0F5IwVwKADe896z1koG1YVml4nl7Z1OlXIh.jpg

روش ساخت اپل آیدی به کمک شماره مجازی

 

ساخت اپل آیدی به چند روش متفاوت انجام می شود. ساخت این حساب کاربری در سایر کشورها رایگان است اما در ایران به دلیل تحریمات اخیر امکان استفاده از پیش شماره این کشور در ثبت نام وجود ندارد و کاربران مجبور به استفاده از شماره های مجازی هستند.

 

روش های متداولی که برای ساخت اپل آیدی در ایران استفاده می شود، متنوع و در برخی موارد مشکل هستند. یکی از این روش ها، استفاده از شماره ی واقعی به واسطه ی فردی آشنا در خارج از کشور است که سریع ترین و بهترین راه ممکن است. روش بعدی استفاده از خرید شماره مجازی اپل آیدی است که برای کاربران ایرانی یک روش مناسب و در دسترس است. آخرین روش، استفاده از سرویس های دریافت پیامک است که یک روش غیر اصولی اما با هزینه پایین و راحت است. در زیر بیشتر به تشریح روش ساخت اپل آیدی با شماره مجازی می پردازیم.

 

ساخت شماره مجازی برای ساخت حساب کاربری اپل یک روش متداول و رایج برای ایرانیان است. ساخت شماره مجازی یک روش ایمن است و در سطح جهان سرویس های متعددی در حال فعالیت در زمینه ارائه شماره تلفن های مجازی هستند.

 این شماره تلفن ها در زمینه های مختلفی قابل استفاده هستند که رایج ترین آن همان اپل آیدی است. مشکلی که در ساخت شماره مجازی وجود دارد هزینه بالای این سرویس ها در ایران است. دریافت هزینه می تواند به صورت ماهیانه یا یک هزینه ثابت اولیه باشد. شماره تلفن مجازی یک شماره با کد کشورهای مختلف است. این روش یک روش قانونی است.

 

از آنجا که بیشتر سرویس ها در ایران تحریم هستند امکان ساخت شماره مجازی رایگان برای کاربران وجود ندارد در نتیجه سرویس های پولی تنها راهکار پیش رو است. گوگل ویس یک سرویس رایگان ساخت شماره مجازی است که کاربران ایرانی نمی توانند در آن ثبت نام کنند.

 

برای اینکه بدون دغدغه شماره مجازی داشته باشید می توانید به سایت های ایرانی مراجعه کنید. فعالیت این سایت ها فروش شماره های مجازی معتبر است تا مشکل ثبت نام در اپل آیدی رفع شود..

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

خرید شماره مجازی اختصاصی، ارزان، آنی از 210 کشور و اپلیکیشن | نامبرفور