پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

‌سرزمین هوشمندی که حاکمیت آن در اختیار مردم است!

bitimen 8 ماه پیش

دسنترالند (Decentraland) یک سرزمین هوشمند غیر متمرکز است که بر بستر بلاک چین اتریوم فعالیت خود را انجام می دهد. دسنترالند شرایطی را برای کاربران فراهم کرده تا علاوه بر تولید و ساختن محتوا بتوانند این اموال مجازی را به فروش برسانند؛ همچنین از این طریق درآمدی نیز کسب کنند. خرید مانا کمک می کند تا در این دنیای مجازی بتوان خرید و فروش انجام داد. در صورتی که علاقه مندید درباره این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید، در ادامه ما را همراهی نمایید.

rcy26mlMCLm1P9wnfbVjvTaiQMBap4oWmQf5ffY7.jpg

 

سرزمین هوشمند دسنترالند

یک پلتفرم واقعیت مجازی به نام دسنترالند، امکاناتی به وجود آورده تا بتوان در آن برنامه هایی را تولید کرد و از طریق خرید و فروش این برنامه ها و سایر محتوا ها به کسب درآمد پرداخت. اما این دارایی های دیجیتالی LAND نام دارند، دسنترالند این اموال را تقسیم کرده و کاربران می توانند با مانا (MANA) به خرید آن ها بپردازند. در سال 2019 این سرزمین مجازی به صورت نسخه خصوصی راه اندازی شد و سال 2020 استفاده از آن برای همگان امکان پذیر گشت.

در این پلتفرم هر فردی می تواند محتوا تولید کند؛ به عنوان مثال با ساخت بازی یک منبع برای درآمدزایی و بدست آوردن سود داشته باشد. پس از ایجاد این محتوا ها سایرین بابت خرید آن ها از شما باید هزینه ای را بپردازند. محتوا های ایجاد شده می تواند بازی، برنامه و حتی تصویر باشد. در دسنترالند همانند واقعیت می توانید از اماکن دیدن کنید و به گشت و گذار بپردازید.

در پلتفرم متاورس دسنترالند این امکان به کاربران داده شده است تا محتوای سه بعدی تولید کنند؛ یعنی می توان در آن بازی ها یا برنامه ها و صحنه هایی سه بعدی ایجاد نمود. ارز دیجیتال مانا توانسته در مدتی کمی خود را در میان بازار ارزهای دیجیتال جا دهد. خرید ارز دیجیتال متاورس مانا  در همین مدت رشد چشمگیری داشته و قیمت آن  افزایش یافته است. در واقع خرید مانا می تواند آینده ای روشن پیش رو داشته باشد.

J2SODdskxYTcpohhdb2WmNAunSvZtwW99iccqC5v.jpg

 

ارز دیجیتال متاورسی مانا

خوب است بدانید که ارز دیجیتال متاورسی مانا با استفاده از فناوری های به روز، سعی دارد تا ارتباطات بین تمام مردم را گسترش دهد، به گونه ای که آن ها بتوانند بدون محدودیت به یکدیگر دسترسی داشته باشند. یعنی خود کاربران بتوانند انتقال و مدیریت اطلاعات را برعهده داشته باشند. اولین بار بر این مبنا یک بازی به نام Second Life ساخته شد که در آن مانند زندگی در واقعیت شخصیت های بازی دارای حس واقعی بودند.

اگر بخواهیم به یکی از بزرگ ترین پلتفرم های متاورس اشاره کنیم، همین دسنترالند می باشد که دارای توکن ارزشمند و مهمی به نام مانا است. همان طور که گفتیم مانا یک ارز دیجیتال می باشد و به وسیله آن کاربران می توانند محتوا ها و محصولات دسنترالند را خریداری کنند؛ بنابراین اگر قصد دارند از این خدمات بهره مند شوند، با خرید مانا این امر برای آن ها امکان پذیر می شود.

با خرید مانا و نگهداری آن کاربران توانایی این را دارند تا علاوه بر به دست آوردن درآمد، فعالیت های مدیریتی هم داشته باشند. با خرید ارز دیجیتال و نگهداری آن در واقع این اجازه را کسب می کنید تا در تصمیمات این پلتفرم متاورس نظرات خود را ابراز نمایید.

 

WI1DamZFnRNJk2Nj5h3OYraFHIyzflPPmHX2Y7aV.jpg

 

خرید مانا از صرافی ارز دیجیتال

شاید به این موضوع فکر کرده باشید که در صورت خرید مانا می توان آن را فروخت؟ باید بگوییم که بله امکان فروش مانا برای شما وجود دارد. خرید مانا از صرافی ارز دیجیتال داخلی و خارجی امکان پذیر است. برای این کار باید مقدار پولی که دارید را تبدیل به یکی از stablecoinها نمایید و بعد از انجام مراحل احراز هویت به ارز دیجیتال مانا تبدیل کنید.

قبل از خرید مانا از صرافی های ارز دیجیتال باید به این نکته توجه کنید که چه صرافی هایی از این ارز پشتیبانی می کنند. حتما قبل از خرید مانا در مورد صرافی که قصد خرید از آن را دارید تحقیقات لازم را انجام دهید و از اعتبار آن اطمینان حاصل کنید. خرید ارز دیجیتال مانا یک روش مناسب برای سرمایه گذاری محسوب می شود، اما دقت داشته باشید که برای خرید تمام جوانب را بررسی کنید و اطلاعاتی درباره بازار آن بدست بیاورید تا دچار ضرر و زیان نشوید.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

صرافی ارز دیجیتال بیت ایمن یک بازار آنلاین خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران می باشد که با توجه به چارچوب های تعیین شده توسط پلیس فتا فعالیت می کند. این صرافی ارز دیجیتال در سال 98 راه اندازی شد و امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلف از جمله بیت کوین، اتریوم، تتر و... را برای سرمایه گذاران ایرانی فراهم کرد.