پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

مزایای طراحی سایت وردپرسی

arghavan18 3 سال پیش

 

 

وردپرس یکی از پلتفرم‌های مدیریت محتوا یا به اختصار CMS ها است که به شما کمک می‌کند تا محتوای وب‌سایت خود را بدون داشتن دانش کدنویسی ویرایش و مدیریت کنید. از دیدگاه کاربران، این نرم‌افزارها ظاهری مشابه فیس‌بوک یا گوگل داک دارد. به طوری که شما یک صفحه یا سند جدید ایجاد کرده و آن را در فضای مجازی منتشر می‌کنید.برای استخدام دورکاری نیز میتوانید با بومران همراه باشید.

 

  مزایای استفاده  کردن از سیستم وردپرس

 

استفاده آسان و راحت

 نرم‌افزار وردپرس به گونه‌ای طراحی شده که استفاده از آن برای کاربران بسیار ساده و آسان است. اضافه کردن صفحات جدید، نوشتن پست‌های وبلاگ یا افزودن تصاویر و مانند آنها به صفحات سایت از طریق این نرم‌افزار به سرعت و سهولت انجام می‌شود. بنابراین وب‌سایت‌هایی که از این نرم‌افزار برای مدیریت محتوای خود استفاده می‌کنند، نیازمند زمان کمتری برای قالب‌بندی وب‌سایت خود هستند.

 

مدیریت سیستم‌های مختلف

 نرم‌افزار وردپرس برای موتورهای جستجو نوشته شده است. به همین علت شما می‌توانید از هر کامپیوتری که امکان اتصال به اینترنت داشته باشد وب‌سایت خود را از طریق این نرم‌افزار مدیریت کنید.برای مشاور دیجیتال مارکتینگ رایگان با ما تماس بگیرید.

عدم نیاز به ویرایش HTML یا نرم‌افزار FTP

 وردپرس یک سیستم خودگردان یا اصطلاحاً self-contained است. این نرم‌افزار نیازمند به ویرایش‌های HTML نیست.  بنابراین شما می‌توانید بدون نیاز داشتن به نرم‌افزارهای جانبی HTML یاFTP، یک صفحه جدید ایجاد کنید، پست وبلاگ خود را بنویسید، متن را قالب بندی کنید، تصاویر را بارگذاری کنید و پرونده های ویدیویی خود را بر روی وب‌سایت قرار دهید..

دوستار موتورهای جستجو

 کد نویسی نرم‌افزار وردپرس بسیار ساده و  شسته رفته است. بنابراین موتورهای جستجو به سادگی می‌توانند محتوای موجود بر روی وب‌سایت‌های بر پایه وب وردپرس را خوانده و رتبه بندی کنند. به علاوه در وب‌سایت‌های برپایه‌ی وردپرس این امکان وجود دارد که هر پست، صفحه یا عکس دارای متا تگ، توضیحات، کلمات کلیدی و عنوان مربوط به خود باشد. این ویژگی به سئوی وب‌سایت بسیار کمک می‌کند.

 برای آموزش دیجیتال مارکتینگ رایگان کلیک کنید.

کنترل و به روز رسانی

 سهولت استفاده از نرم‌افزارهای وردپرس باعث شده تا کاربران غیرمتخصص هم بتوانند از آن به سادگی استفاده کنند. بنابراین شما برای به‌ روز رسانی بخش‌های مختلف وب‌سایت خود نیازمند طراح وب‌سایت نیستید. در نتیجه می‌توانید به سرعت وب‌سایت خود را از هر جنبه ای که در نظر دارید به روز رسانی کنید.

بهبود عملکرد سایت با پلاگین‌ها

 به کمک پلاگین‌ها شما می‌توانید ویژگی‌های جالبی را به وب‌سایت خود اضافه کنید. برای مثال ویدئوها، تقویم رویدادها،facebook fan box  و Twitter feed از جمله این ویژگی‌هاست. اکثر این قابلیت‌ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرند اما برای اضافه کردن برخی از آنها به وب‌سایت خود باید هزینه‌ پرداخت کنید.

قابلیت گسترش یافتن

 طراحی‌های بر پایه وردپرس بسیار مقیاس پذیرند. به عبارت دیگر با رشد کسب و کار خود می‌توانید وب‌سایت خود را گسترش دهید.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید