پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

از خرید ارز دیجیتال بیشترین سود را بگیرید

bitimen 1 سال پیش

آیا شما هم از آن دسته از افراد هستید که شیفته دنیای جذاب ارز دیجیتال شده‎ و به تازگی قصد ورود به آن را دارید؟ اگر پاسخ به این سوال آری است باید بگوییم که قبل از شما نیز افراد زیادی با امید کسب سود وارد این حوزه شدند که با رعایت اصول، نکات و داشتن اطلاعات کافی در این زمینه توانستند رشد خوبی داشته باشند. درواقع خرید ارز دیجیتال و کسب سود از این کار به راحتی امکان پذیر نیست و لازمه داشتن دانش و آگاهی زیاد است. از این رو با بیت ایمن در این مطلب همراه باشید تا این نکات را برای شما بازگو کنیم و راه خرید ارز دیجیتال به همراه کسب سود را روشن کنیم.

LJIX6DRBe4FclctupC64gLoYcYFeUh9BClthYk19.jpg

 

چگونه از خرید ارز دیجیتال بیشترین سود را بگیریم؟

اولین نکته‎ای که برای خرید ارز دیجیتال و کسب سود از آن مطرح می‎شود این است که شخص تازه وارد باید اطلاعات کافی در این زمینه را داشته باشد. اگر قصد ورود به این دنیا را دارید، قبل از شروع هر کاری درباره ارزهای دیجیتال، اعتبار هر ارز، پشتوانه آن، نحوه خرید و فروش و مواردی مانند صرافی یا کارگزاری ارز دیجیتال را به طور کامل بشناسید.

سپس سعی کنید پول و سرمایه ‏ای را وارد این حوزه کنید که از دست دادن آن تاثیری در زندگی شما نداشته باشد. در بدو ورود به دنیای رمز ارز ممکن است به دلیل نا آشنا بودن با خرید و فروش کمی ضرر داشته باشید. از این رو نباید ابتدا همه سرمایه خود را وارد بازار کنید. بعد از آن فردی که قصد به دست آوردن بیشترین سود را از خرید ارز دیجیتال دارد، باید تحلیل تکنیکال و خواندن نمودارها و اندیکاتورها را یاد بگیرد.

بسیاری از افراد بر این تصور هستند که می توانند از بقیه افراد با تجربه در این زمینه کمک بگیرند. اما باید بدانید که شما فقط می‎توانید دانش و اطلاعات را از افراد باتجربه بیاموزید و زمان خرید و فروش یا به اصطلاح سیگنال دادن باید توسط خود فرد انجام شود. زیرا این شما هستید که درباره سرمایه خود و تاثیر آن بر روی زندگیتان با خبرید. گاهی اوقات هولد کردن بهتر از ترید کردن برای بعضی از ارزهای دیجیتال است. بنابراین فقط سعی نکنید که یک تریدر باشید.

ILW35rK8srkJuehSjrpMgFNvTXomU4maTkrvIqBn.jpg

 

کدام صرافی ها برای خرید ارز دیجیتال مناسب اند؟

یکی دیگر از عوامل مهمی که در بالا به آن اشاره کردیم و باید به آن توجه شود، صرافی ارز دیجیتال است. صرافی‎ها درواقع یک وب سایت هستند که مانند صرافی های ارزهای واقعی عمل کرده و از چندین رمز ارز پشتیبانی می‏کنند. شما با افتتاح حساب و سپس احراز هویت در این صرافی‏ ها می‏توانید خری ارز دیجیتال یا فروش آن را انجام دهید و از این راه کسب سود داشته باشید. اما صرافی‎ های ارز دیجیتال چطور کسب درآمد می کنند؟ با هر تراکنشی که کاربرد در این صرافی‏ ها انجام می ‏دهد و با هر خرید و فروش، مبلغی از معامله به عنوان کارمزد به صرافی داده می شود.

به همین دلیل اگر به دنبال کسب سود زیاد از خرید و فروش ارز دیجیتال هستید، باید صرافی‎هایی را انتخاب کنید که کارمزد کمتری از شما بگیرند. هم‌چنین شما به عنوان یک کاربر ایرانی نمی‌توانید از یک صرافی خارجی استفاده کنید زیرا امکان ورود به صرافی خارجی برای ایرانیان وجود ندارد. صرافی بیت ایمن در این زمینه یکی از بهترین صرافی‎های ایرانی است که امکان خرید و فروش را برای شما کمترین کارمزد فراهم کرده است.

G1z69eg5cNGGifYfysau7Tji5D4iVAV89XZ365w2.jpg

 

خرید ارز دیجیتال چگونه است؟

اگر بعد از اینکه اطلاعات لازم در زمینه ارز دیجیتال را به دست آوردید، به خرید آن فکر می‎کنید، باید نکاتی را نیز برای این موضوع در نظر داشته باشید. برای خرید ارز دیجیتال ابتدا نیاز به یک کیف پول دیجیتال داریم. زیرا ارز خریداری شده را باید در آن نگهداری کنیم.

 سپس بعد از تحقیق درباره ارز مورد نظر وارد صرافی‌هایی می‌شویم که ارز دیجیتال مورد نظر ما در آن جا وجود داشته باشد. سپس وارد صرافی شده و همان‌طور که در بالا بیان کردیم، ثبت نام و احراز هویت را انجام می‌دهیم. خرید ارز دیجیتال با کارت بانکی امکان پذیر است.

سپس ارز را از حساب صرافی به کیف پول خود انتقال می‌دهیم. این مورد را باید در نظر داشت که نباید سرمایه یا ارزهای خریداری شده خود را در حساب صرافی نگه داریم. درست است که تمامی صرافی‌ها امن هستند اما حملات فیشینگ زیادی در زمینه ارز دیجیتال وجود دارند که کاربر باید از این نظر خود امنیت را ایجاد کند.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

صرافی ارز دیجیتال بیت ایمن یک بازار آنلاین خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران می باشد که با توجه به چارچوب های تعیین شده توسط پلیس فتا فعالیت می کند. این صرافی ارز دیجیتال در سال 98 راه اندازی شد و امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلف از جمله بیت کوین، اتریوم، تتر و... را برای سرمایه گذاران ایرانی فراهم کرد.