پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

بک لینک سایت و به روزترین تکنیک های آن

dmavid 3 سال پیش

اینستاگرام  یک روش بازاریابی است که برندهای تجاری از آن برای ارتباط با مخاطبان هدف خود استفاده می‌کنند و پیشنهادات خود را به بازار عرضه می‌کنند. به تازگی این محبوبیت تا حدی پیش رفت که برندها حتی فرهنگ تجاری خود را به مخاطبین نشان می‌دهند، کارمندان جدید و مستعد جذب می‌کنند، با مشتریان در تعامل هستند و محصولات خود را با روش‌های نوین ارائه می‌دهند. مشابه فیس بوک و توییتر، هر کسی که یک حساب کاربری اینستاگرام ایجاد کند، دارای پروفایل و خبرنامه است از جمله پکیج دیجیتال مارکتینگ آوید.

کاربران می‌توانند با دنبال کردن پیام‌های خصوصی و اظهار نظر در مورد آن و یا لایک کردن عکس یا فیلم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. فیلترهای درون برنامه ای و گزینه‌های ویرایش اینستاگرام باعث می‌شود این برنامه منحصر به فرد باشد زیرا اولین برنامه‌ای است که ویرایش درون برنامه‌ای را تا این حد،پیشرفته در اینستاگرام مارکتینگ ارائه می‌دهد.

اینستاگرام و بازاریابی دیجیتال

ده‌ها پلتفرم رسانه های اجتماعی وجود دارد که بازاریابان می‌توانند از بین آنها گزینه‌های متفاوت با انواع کاربری و فرصت‌های مختلفی را انتخاب کنند، اما امروز خصوصیات منحصر به فرد اینستاگرام باعث شده که این برنامه به عنوان محبوبترین شبکه اجتماعی انتخاب شود. یکی دیگر از خصوصیات منحصر به فرد اینستاگرام تفکیک حالت شخصی و تجاری صفحه است، شما می‌توانید با تغییر کاربری صفحه اتان به حالت تجاری به راحتی وارد بازار کسب و کار مانند آژانس خلاقیت وبسیما شوید.

با این تغییر شما به ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام برای بهبود بخشیدن به وضعیت فعلی دست پیدا خواهید کرد. در ادامه استفاده کردن از پست‌های جدید برای مخاطبان مانند گرفتن عکس از محصولات همراه با درج قیمت ، استوری با فیلتر گذاری‌های متنوع، آی جی تی وی و ... از دیگر امکانات آن است.

یکی دیگر از گزینه‌های بسیار مهم و مفید برای معرفی خودتان و یا محصولاتتان استفاده کردن از هشتگ های مناسب است که به راحتی از طرف مخاطبان در لیست جستجو قرار می‌گیرد. از نظر محققان در حال حاضر اینستاگرام بهترین راه برای ایجاد ارتباط با مخاطبان در سراسر دنیاست، پس وقت آن رسیده که شما هم برای کسب و کار خودتان یک صفحه تجاری تشکیل داده و تو این دنیای بیکران آنلاین گامی محکم و اساسی بردارید.
آژانس دیجیتال مارکتینگ آوید همراه و مشاور شما در زمینه بازاریابی آنلاین و شبکه‌های اجتماعی می‌باشد.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

آخرین پست های من
چک لیست تولید محتوا 3 سال پیش چک لیست سئو آن پیج 3 سال پیش چک لیست سئو پایه 3 سال پیش اینستاگرام مارکتینگ 3 سال پیش