پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

ابزارهای مناسب برای تبلیغات کلیکی کدامند؟

arghavan18 3 سال پیش

 

تبلیغات کلیکی یکی از تکنیک‌های مرسوم در بازاریابی است، که به طور گسترده توسط بازاریابان به کار می‌رود. اما همه افراد نمی‌توانند از این ویژگی به نفع کسب و کار خود استفاده کنند. برای بهره بردن از ویژگی‌های تبلیغات کلیکی باید تمام جنبه‌های آن را در نظر بگیرید. برای مثال طراحی خلاقانه و انتخاب مخاطبان هدف درست دو نکته اساسی برای یک تبلیغ موفق است.با سایت استخدام دورکاری بومران همراه باشید.

 

 ابزار های تبلیغات کلیکی

SEMrush

SEMrush یک ابزار جامع برای تمام نیازهای بازاریابی در دنیای دیجیتال است که به طور ویژه برای سئو و تبلیغات کلیکی به کار می‌رود.

مجموعه‌ی خدمات ارائه شده در این ابزار برای تبلیغات کلیکی به شما کمک می کند تا همه جنبه های این تبلیغات را در نظر بگیرید و استراتژی‌های درست‌تری را انتخاب کنید. این ابزار علاوه بر یافتن کلمات کلیدی درست امکان مشاهده‌ی استراتژی‌های تبلیغاتی موفق سایر رقبای را به شما می‌دهد. بر اساس این اطلاعات می‌توانید استراتژی‌های آینده خود را برنامه‌ریزی کنید.

.برای اطلاع بیشتر میتوانید از  مشاور دیجیتال مارکتینگ رایگان بهره مند شوید.

SpyFu

SpyFu مجموعه‌ای از خدمات را برای تبلیغات کلیکی و پیشرفت کمپین های تبلیغاتی هزینه بر شما ارائه می‌دهد.  این خدمات شامل جستجوی کلمات کلیدی  و بررسی فعالیت‌های تبلیغاتی رقبای شما می‌شود. این نرم افزار با فراهم آوردن یک قالب منحصر به فرد به شما کمک می‌کند تا به سادگی از خدمات آن بهره ببرید. این قالب تحت عنوانAdWords   در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد. به علاوه این ابزار می‌تواند کلمات کلیدی را به صورت خود به خود کار گروه بندی کند. کافی است شما کلمات کلیدی مدنظر برند یا محصولات خود را وارد کنید.برای آموزش بازاریابی دیجیتال کلیک کنید.

Google Ads Editor

نرم افزار Google Ads Editor  یک نرم‌افزار رایگان برای ایجاد و ویرایش تبلیغات آنلاین است. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید به صورت آنلاین یا آفلاین برروی کمپین‌های مختلف تبلیغاتی خود با حساب کاربری مشخص کار کنید و از خدماتی مانند مدیریت  کمپین‎های تبلیغاتی و ویرایش در مبلغ پیشنهادی برای هر کلمه کلیدی بهره ببرید.

قابلیت‌های جذاب این نرم افزار امکان دسترسی به همه‌ی حساب‌های کاربری از طریق یک داشبورد است. در این داشبورد شما می‌توانید کلمه مورد نظر خود را جستجو کنید و نوشته‌هایی را که ایجاد کرده اید،جایگزین کنید.

و اطلاعات مختلف را دانلود یا آپلود کنید.

 

 

Bing Ads Editor

از طریق این ابزار می‌توانید به طور مستقیم تبلیغات کلیکی و کمپین‌های خود را مدیریت کنید.از طریق گوگل داده‌های خود را به سادگی و به صورت مستقیم در اختیار ویرایشگر قرار دهید. از طریق این نرم‌افزار می‌توانید کمپین مورد نظر خود را ایجاد کنید، تبلیغات خود را ویرایش کنید، کلمات کلیدی را مدیریت کنید و از هزینه‌ها آگاه شوید. به علاوه می‌توان از این ابزار برای مدیریت چند حساب کاربری به صورت همزمان استفاده کرد.

نرم‌افزار Bing Ads Editor  قابلیت کار در شرایط آفلاین را نیز دارد.

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید