پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

چرا باید برای پست های پیجمان لایک خریداری بکنیم؟

علی یونسی 2 ماه پیش

در گذشته نه چندان دور موفق شدن و رسیدن به درآمد خوب و رفاه تنها با درس خواندن و دکتر و مهندس شدن امکان پذیر بود. دیگر مردم به این باور رسیده بودند که تنها کسی که درس خوانده و به جایگاه اجتماعی بالایی رسیده خوشبخت است و درآمد زیادی کسب می‌کند. 

گذشت و گذشت تا برنامه اینستاگرام بین مردم شناخته تر شد. بسیاری از افراد به این شبکه ارتباطی گسترده پیوستند و دنیای پرهیاهوی تازه‌ای را به وجود آوردند.

 دنیایی مجازی که حالا به عنوان یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی واقعی در افکار، ارتباطات و حتی باورها و سبک زندگی مان نقش پررنگی ایفا می‌کند. 

کافیست یک سر به اکسپلور اینستاگرام بزنید تا باور کنید دیگر تنها راه کسب درآمد زیاد و تحقق رویاها دکتر شدن نیست. امروزه دنیای پر سود مجازی پلی برای تحقق رویاهای بسیاری از افراد شده است.

 کم نیست شمار افرادی که با سن کم، خیلی ساده و در زمان کوتاه توانسته اند به درآمدهای اصطلاحا نجومی برسند و زندگی خود و اطرافیانشان را به کلی متحول کنند.

احتمالا شما هم با دیدن این افراد غبطه می‌خورید و به فکر شروع فعالیت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی تان می‌افتید؛ یا شاید هم برای هزارمین بار ترس‌های خود را مرور کنید و احساس کنید از چالش‌های مسیر و راه‌های مقابله با آن چیزی نمی‌دانید! 

یکی از بزرگترین چالش‌های پیج‌های اینستاگرامی افزایش لایک اینستاگرام است. تعداد لایک‌های پیج شما یکی از اصلی ترین پارامترهای موثر در میزان موفقیت شما از مسیر اینستاگرام است. 

به منظور اهمیت شناخت دقیق تر این مشخصه مهم و تاثیرات آن در موفقیت پیج اینستاگرام شما در این مقاله از سایت قصد داریم با دلایل واضح و با بیانی ساده به کاربردهای افزایش تعداد لایک و حل این چالش بزرگ بپردازیم. 

با ما همراه باشید تا با شناخت مسیر این مانع بزرگ بین شما و درآمد رویایی تان را از میان برداریم!

pJuStP34941UxdyPgoF4HpsxQ6DwwLUGuRyysSHU.jpg

چرا باید برای پست های پیجمان لایک خریداری بکنیم؟

افزایش لایک چه تاثیری در موفقیت پیج اینستاگرام مان دارد؟

پیش از هر چیز به رایج ترین و مهمترین سوال می‌پردازیم که اصلا چرا مسئله افزایش لایک یکی از چالش‌های موفقیت در اینستاگرام است؟ مگر تعداد لایک چه تاثیری روی پیج ما می‌گذارد؟ 

برای پاسخ این سوالات ابتدا مختصرا به مفهوم لایک و معنی آن در دید عموم کاربران اینستاگرام می‌پردازیم. اگر آشنایی کمی با زبان انگلیسی داشته باشید، 

می‌دانید که لایک LIKE به معنای علاقه داشتن و پسندیدن است. این کلمه در الگوریتم اینستاگرام به عنوان یکی از بزرگترین معیارهای سنجش میزان محبوبیت پیج‌ها شناخته می‌شود. 

اینستاگرام این اختیار را به کاربران می‌دهد تا هر پستی را که دوست داشتند، بتوانند لایک کنند و با دادن قلبی قرمز به آن محبوبیت و ارزشمندی پست را تایید کنند.

بر اساس این الگوریتم کاربران اینستاگرام به این باور رسیده‌اند که هر پیجی که پست‌هایش تعداد لایک بیشتری دریافت کند قابل اعتمادتر و محبوب تر است. 

با همین توضیح ساده می‌توان فهمید چرا بحث لایک و افزایش دادن تعداد آن تا این حد مهم و برای موفقیت پیج‌های اینستاگرامی حیاتی است.

همان طور که احتمالا حدس زدید، اولین و مهمترین تاثیر تعداد لایک پیج در موفقیت پیج اینستاگرام دیدگاهی ست که برای مخاطب ما ایجاد می‌کند. 

اگر کاربر اینستاگرام باشید به احتمال زیاد برای تان پیش آمده است که برای فالو کردن یک پیج، خرید و استفاده از خدمات آن به تعداد فالوور و لایک آن نگاه کنید. 

هر چند که در این مورد تعداد فالوور تاثیر زیادی دارد اما تاثیر لایک را به هیچ وجه نباید نادیده گرفت. تعداد لایک جزو اولین مشخصه‌های معرفی کننده پیج شماست؛ حتی گاهی از فالوور هایتان هم مهم تر است(در بخش بعد می‌گوییم چرا!).

 یکی از دلایل این مورد می‌تواند ویژگی پیروی انسان از محیط و هم نوعان خود باشد؛ بر اساس این ویژگی لابد چیزی که برای افراد بیشتری محبوب بوده، در جامعه زیباتر است و در نظر سایر افراد نیز جذابتر جلوه می‌کند پس ما هم به آن علاقه مند هستیم.

از کاربرد اول که بگذریم، به مهم ترین کاربرد یعنی کاربرد دوم می‌رسیم: اعتبار پیج شما در تعداد لایک‌های شما نهفته است. شما بروید و هزینه کنید تا تعداد فالوور هایتان را ده کا ده کا بالا ببرید تا زمانی که تعداد لایک‌های مناسبی نداشته باشید، اعتبار چندانی نه از دید برنامه و نه از دید کاربران نخواهید داشت.

در چند سال اخیر و با زیاد شدن فالوورهای فیک و تقلبی مردم سخت تر به پیج‌ها اعتماد می‌کنند؛ اکثر کاربران متوجه این موضوع هستند که برای اثبات واقعی بودن تعداد فالوورها و حقیقت پیج باید به تعداد لایک نگاه کرد چرا که فالوورهای فیک توانایی لایک کردن ندارند.

 پس پیجی که ده کا فالوور داشته باشد اما تعداد لایک پست‌هایش به زور به ۱۰۰۰ تا برسد، طبیعتا پیج قابل اعتمادی به نظر نمی‌رسد و به راحتی کاربران خود را از دست می‌دهد.

از سوی دیگر این پیج در رتبه بندی برنامه هم اعتبار چندانی نداشته و پیشرفت آنچنانی نخواهد کرد. الگوریتم اینستاگرام به گونه ایست که به تناسب تعداد فالوور و لایک توجه ویژه‌ای دارد و به راحتی پیج واقعی را از فیک تشخیص می‌دهد و البته تا جایی که بتواند مانع پیشرفت پیج فیک خواهد شد. 

پس اگر شما هم از افرادی هستید که تنها به تعداد فالوور هایتان اهمیت می‌دهید، این مسئله را از یاد نبرید و تعداد لایک‌هایتان را هم در محدوده‌ای معقول حفظ کنید.

و اما کاربرد سوم، در این مورد تعداد لایک به طور مستقیم به موفقیت پیج شما گره خورده است. پیش تر هم از الگوریتم اینستاگرام گفتیم اما این بار دقیق تر بررسی می‌کنیم که تعداد لایک چه تاثیری در سنجش پیج ما توسط برنامه دارد. 

اینستاگرام مثل هر شبکه اجتماعی دیگری به دنبال فراهم کردن شرایط و تقاضای کاربران خود است تا ایشان را حفظ کند. این برنامه با الگوریتمی پیچیده و بکارگیری سنجه‌های مثل تعداد لایک پست‌های هر پیج سعی در یافتن محتوای ارزشمند برای کاربران خود دارد.

 مسلما هر چه پست‌های شما محبوب تر باشد (از تعداد لایک بیشتر برداشت می‌شود که محبوب تر هستید!) اینستاگرام پیج شما را بیشتر به کاربرانش پیشنهاد می‌کند.

به عنوان مثال راه ورودتان به اکسپلور یا ویترین اینستاگرام را آسان تر خواهد کرد یا در صورت جستجوی کاربران پیج شما را در اولین نتایج بالا خواهد آورد. مفید شناخته شدن در الگوریتم برنامه اینستاگرام مزیت‌های فوق العاده‌ای دارد که این‌ها تنها گوشه‌ای از این مزیت‌ها بودند.

9J7WCoinFkacxU3fhwjZak3rmKMC9HSMGsWrPXjY.jpg

افزایش لایک چه تاثیری در موفقیت پیج اینستاگرام مان دارد؟

چرا باید برای پست‌های پیجمان لایک بخریم؟

اکنون که از اهمیت بسیار تعداد لایک‌های پیج مطلع شدیم، وقت آن است که به دلایل خرید لایک بپردازیم و بدانیم اصلا چرا باید لایک بخریم؟ 

در حقیقت افزایش فالوور و لایک و.. پیج به طور طبیعی و با تولید محتوای با کیفیت ممکن است اما بسیار زمان بر اتفاق می‌افتد. مسیله‌ای وجود دارد این است که ممکن است ماه‌ها بی وقفه و مستمر تولید محتوا کنید و لایک بهترین پست‌هایتان هم به ۴۰۰ تا نرسد؛ 

در این هنگام است که خیلی از افراد ناامید می‌شوند، به راهی که انتخاب کرده‌اند شک می‌کنند و برخی حتی اینستاگرام را برای همیشه کنار می‌گذارند.

شاید در گذشته تنها چاره این کار صبر بود، اما حالا همه چیز فرق کرده است و راه‌های تازه و سریعی برای افزایش لایک پیش روی کاربران قرار می‌گیرد.

یکی از معروف ترین و پربازده ترین راه‌های افزایش لایک خرید پنل‌های لایک از سایت‌های ارائه دهنده این خدمات است. خرید لایک به شما کمک می‌کند در زمان کوتاه و با صرف هزینه‌ای معقول بتوانید به مقاصد خود در اینستاگرام دست پیدا کنید و به سرعت از رقیبانتان پیشی بگیرید.

شاید در اینجا این سوال برایتان ایجاد شود که لایک را از چه کسی خریداری کنیم؟ این خود یکی از به جا ترین سوالات و مهمترین مسائل خرید لایک است.

 نه تنها خدمات لایک بلکه تمامی خدمات اینستاگرام همان قدر که کمک کننده هستند ممکن است مخرب هم باشند و این تنها به مرکزی که از آن خدمات را خریداری می‌کنید بستگی دارد.

 تحقیق و یافتن سایت معتبر و مناسب یکی از مهمترین و دقیق ترین اقداماتی ست که باید برای پیج خود انجام دهید.

سایت خرید فالوور اینستاگرام با سابقه درخشان و نتایج فوق العاده، یکی از معتبرترین ارائه دهندگان خدمات اینستاگرام به خصوص خدمات افزایش لایک است.

 این مجموعه با کیفیت ترین پنل‌های افزایش لایک را با مناسبترین قیمت و به صورت کاملا تضمینی در اختیار کاربران اینستاگرام قرار می‌دهد.

شاید برایتان سوال شود چرا از سایت خرید فالوور اینستاگرام لایک خریداری کنیم؟

سایت خرید فالوور اینستاگرام با کیفیت ترین پنل‌های لایک را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد!

مهمترین ویژگی هر خدمات و محصولی، کیفیت و بازده آن است. تیم خرید فالوور اینستاگرام با دقت فراوان و صرف زمان بسیار بهترین خدمات لایک را به کاربران ارائه می‌دهد.

 پنل‌های لایک این سایت غالبا توسط پیج‌های واقعی، پروفایل دار و فعال اعمال می‌شوند و علاوه بر افزایش تعداد لایک‌های شما، روی اینگیجمنت و تعامل پیج شما نیز تاثیر مثبت به سزایی دارند.

پنل‌های افزایش لایک سایت خرید فالوور اینستاگرام حداقل ریزش را دارند!

یکی دیگر از مزیت‌های فوق العاده خدمات سایت خرید فالوور اینستاگرام علاوه بر کیفیت بالا، ریزش حداقلی است که این پنل‌ها دارند. با توجه به گزینش تخصصی که توسط سایت انجام می‌شود کمتر پیجی ست که پس از لایک پست شما از این کار منصرف شود.

 پنل‌های افزایش فالوور سایت ریزش حداقلی حدود ۲۰ درصد و پنل‌های افزایش لایک ریزشی زیر ۲ درصد دارند.

سایت خرید فالوور اینستاگرام تاخیر نمی‌کند!

در هر زمان از شبانه روز که اراده کنید و تصمیم به خرید لایک بگیرید، در کوتاه ترین زمان ممکن پنل را دریافت می‌کنید. پنل‌های سایت خرید فالوور اینستاگرام تماما به صورت خودکار و فوری پس از خرید روی پیج شما اعمال می‌شوند.

به صرفه ترین پنل‌ها را در سایت خرید فالوور اینستاگرام پیدا می‌کنید!

از ابتدای کار و آغاز راه اندازی سایت خرید فالوور اینستاگرام بزرگترین هدف و تنها دغدغه تیم ما کمک به پیج‌های تازه تاسیس و کسب و کارهای اینستاگرامی بوده است. 

پیج‌های اینستاگرامی در هر سطح و هر شرایطی می‌توانند از پنل‌های با کیفیت ما با حداقل بودجه‌ای که در اختیار دارند بهره ببرند و مسیر پیشرفت خود را هموارتر کنند.

پنل‌های افزایش لایک سایت خرید فالوور اینستاگرام با توجه به حجم لایک از حداقل قیمت ۱۵۰۰ تومان قابل سفارش هستند.

با سایت خرید فالوور اینستاگرام تضمینی لایک بخرید!

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد پنل‌های سایت خرید فالوور اینستاگرام ضمانتی ست برای خدمات خود قرار می‌دهد. با توجه به ارزشی که مجموعه برای رضایت مشتریان خود قائل است، اغلب پنل‌های خرید لایک خود را با ضمانت بازگشت وجه به ایشان ارائه می‌دهد. 

با این قابلیت مشتریان می‌توانند در بستری مطمئن و بدون نگرانی خرید خود را انجام دهند و هرگاه که به هر دلیل فنی یا شخصی از خرید خود پشیمان شدند، وجه پرداختی خود را تمام و کمال بازپس بگیرند.

هر سبک پنل لایک را در سایت خرید فالوور اینستاگرام پیدا کنید!

پنل‌های متنوع خرید لایک اینستاگرام سایت در هر شرایطی که هستید برای پیجتان مفید و کمک کننده هستند. با هر مقدار بودجه‌ای که برای ارتقای پیج خود کنار گذاشته اید،

 به سایت خرید فالوور اینستاگرام سر بزنید و با انتخاب تعداد دلخواه لایک‌ها، حجم پنل‌ها و حتی ملیت پیج‌های لایک کننده، از هزینه خود به بهترین نحو ممکن بهره ببرید.

پشتیبانی سایت خرید فالوور اینستاگرام ۲۴ ساعته در دسترس شماست!

هر وقت که در مورد پنل‌های سایت سوالی برایتان ایجاد شد، در روند انتخاب، ثبت سفارش و اعمال پنل‌ها مشکلی پیدا کردید یا در هر صورت نیاز به مشورت داشتید، 

نیمه شب بود یا غروب جمعه تفاوتی ندارد به پشتیبانی ما وصل شوید و مشکل خود را با ایشان در میان بگذارید. متخصصان ما در قسمت پشتیبانی صبورانه و در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

از زمان انتخاب پنل‌ها تا همیشه مثل دوستی خیرخواه و مشاوری خوب می‌توانید روی مجموعه ما حساب کنید. در هر جایی از مسیر فعالیت در اینستاگرام که دچار مشکل شدید و راهی برای آن نیافتید با پشتیبانی ارتباط بگیرید و با مشورت و کسب تجربه های بیشتر مسیر خود را قوی تر از قبل ادامه دهید.

در این نوشته سعی کردیم به طور دقیق و با بیان ساده به بررسی فواید و تاثیر افزایش لایک روی موفقیت پیج بپردازیم و با ارائه پیشنهادات جالب و کارآمد اقدامات کم هزینه و موثر افزایش لایک را به شما معرفی کنیم.

گسترش فناوری موهبتی ست که تنها با آگاهی و شهامت آغاز راه‌‌های تازه ارزشش را می‌فهمیم! سایت خرید فالوور اینستاگرام در این راه پر چالش و دنیای خارق العاده مجازی کنار شماست!

منبع مقاله 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید