پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

11 روش طلایی جذب فالور واقعی اینستاگرام

aylar22 2 ماه پیش
lgeNvFgbmgYuqEM7tgdDG7Gd0NtQsR0SPwsaSj6v.jpg

روش به دست آوردن فالوور واقعی اینستاگرام

 

روش های به دست آوردن فالوور واقعی اینستاگرام

به دست آوردن فالوور واقعی اینستاگرام، به یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان کسب و کار در این پلتفرم تبدیل شده است. راه‌های زیادی برای افزایش فالوور وجود دارد اما این که بتوانید روش درست و اصولی آن را پیدا کنید، کار نسبتا دشواری بوده و نیازمند یک برنامه ریزی دقیق و مشخص است. در ادامه به نکات مهمی اشاره خواهیم داشت که به شما کمک می‌کند در این زمینه عملکرد بهتری داشته باشید.

پیروی از تقویم محتوایی

یکی از مهم‌ترین کارهایی که باید در جهت به دست آوردن فالوور واقعی اینستاگرام انجام دهید، پایبند بودن به تقویم محتوایی است. تولید محتوا باید به صورت مستمر و مداوم صورت بگیرد و به هیچ وجه نباید در زمان‌های مختلف محتوا منتشر شود. این کار باعث می‌شود همیشه در ذهن مخاطب باقی بمانید و مخاطب شما فراموش نکند که به چه علت شما را فالو کرده است.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که اینستاگرام کاربرانی که بیش از چند بار در روز پست می‌گذارند را اسپم می‌کند، این قانون شامل پیج‌های بیزینس و برندها می‌شود و کاربران عادی محدودیت فعالیت در شبانه روز را ندارند.

داشتن یک برنامه ریزی مداوم و منظم برای تولید محتوا به شما این امکان را می‌دهد که دائما و به صورت ثابت، حضورتان را به مخاطبان یادآوری کرده و به عبارتی در ذهن مخاطب نقش ببندید.

آماده کردن پست‌های اینستاگرام|به دست آوردن فالوور واقعی اینستاگرام

در واقع الگوریتم اینستاگرام به گونه‌ای طراحی شده است که با توجه به علایق هر شخص عمل می‌کند. به این صورت که اگر بازدید، لایک و کامنت شما اغلب حول محور یک موضوع خاص باشد، اینستاگرام مطالب مورد علاقه شما را در بخش اکسپلور به نمایش در می‌آورد که این امر باعث ایجاد تعامل بیشتر با محتوا و در نتیجه دیده شدن محتوا توسط افراد بیشتری خواهد شد. همچنین شما را به سمت هدفی که دارید یعنی به دست آوردن فالوور واقعی اینستاگرام سوق می‌دهد.

 اگر برای گذاشتن پست یا استوری برنامه مشخصی داشته باشید، مطلب مربوط به هر روز را از قبل آماده می‌کنید و در صورتی که تحت شرایطی مانند فشار کاری بالا قرار بگیرید، توانایی مدیریت کردن انتشار پست‌ها را خواهید داشت.

جهت یافتن زمان مناسب برای گذاشتن پست می‌توانید از بخش insight اینستاگرام کمک بگیرید. در این بخش یک گزارش از ساعات فعالیت مخاطبانتان وجود دارد که با توجه به آن می‌توانید مناسب‌ترین و شلوغ‌ترین ساعت از شبانه روز را جهت انتشار پست انتخاب کنید. ‌

ارتباط با اینفلوئنسرهای اینستاگرام

یکی از روش‌های تضمینی برای به دست آوردن فالوور واقعی اینستاگرام، پشتیبانی از پیج شما توسط یک یا چند اینفلوئنسر است. اگر اینفلوئنسر منتخب شما دارای فالوور واقعی باشد، افراد به اعتبار شخصی که به حمایت از کار شما می‌پردازند، پیج شما را دنبال کرده و این امر موجب فروش بیشتر شما خواهد شد.

با حضور مداوم و منظم در حساب کاربری، فعالیت زیاد و برنامه ریزی شده و همچنین برقراری ارتباط با سایر کاربران، یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین گام‌ها را در جهت رسیدن به هدفتان برداشته‌اید.

همچنین جهت معرفی کسب و کار خود به افراد بیشتر، می‌توانید به برگزاری مسابقه در پیج خود بپردازید. برگزاری مسابقه باید حتی الامکان به شکلی باشد که دنبال کنندگان تمایل داشته باشند پیج شما را به دوستان و اطرافیان خود معرفی کنند و همچنین یک اینفلوئنسر یا شخص معروفی که در اینستاگرام صاحب اعتبار است، به اشتراک گذاری مطالب شما به مخاطبین خود بپردازد.

سعی کنید تبلیغات خود را طوری انجام دهید که مخاطب تشخیص ندهد که این یک تبلیغ است! برنامه تبلیغات خود را با گروه‌های بزرگی که صاحب برندهای شناخته شده هستند انجام دهید و حتی الامکان با کسب و کارهای مرتبط با حوزه کاری خود تعامل ایجاد کنید.

بهینه سازی صفحه اینستاگرام ‌

بهینه سازی حساب کاربری اینستاگرام جهت به دست آوردن فالوور واقعی اینستاگرام، از اهمیت بالایی برخوردار است. به طور کلی برای این که در ذهن مخاطب جا بگیرید، باید یک پروفایل جذاب و مناسب را برای خود انتخاب کنید. بیو پیج خود را طوری بنویسید که در بدو ورود به پیج، مخاطب را جذب کند. بیو پیج شما باید سه ویژگی داشته باشد:

1. مخاطب با خواندن بیو از حوزه کاری و فعالیت شما باخبر شود.

2. آن قدر بیو جذاب باشد که مشتاق به دیدن پست‌ها و بخش‌های مختلف پیج شما شود. ‌

3.    تا حدودی مخاطب را با شخصیت فردی که پیج را اداره می‌کند آشنا کند.

در واقع عکس پروفایل و بیوگرافی به پیج شما هویت می‌بخشد و به وسیله آن به مخاطبانی که شما را دنبال می‌کنند، شناسانده می‌شوید.

همچنین تلاشتان بر این باشد که آیدی پیج را به گونه‌ای انتخاب کنید که خیلی طولانی نبوده و به راحتی قابل سرچ باشد. حتی الامکان از افزودن کاراکترهای خاص مانند نقطه و under line و یا اضافه کردن اعداد به نام کاربری بپرهیزید و سعی داشته باشید نامی که انتخاب می‌کنید با نام کاربری شما در سایر شبکه‌های اجتماعی مطابقت داشته باشد.

veBsjyq7Q0EtA7JPcaEC0BUZqNvCFGi9fFqAHbPC.png

جم فالوور برنامه ای برای افزایش فالوور رایگان

 

خرید فالوور واقعی اینستاگرام ‌

در حال حاضر بسیاری از افراد برای به دست آوردن فالوور واقعی اینستاگرام، از برنامه‌های مختلف فالوور بگیر که به شکل‌های مختلف در حال فعالیت هستند، استفاده می‌کنند.

حال اگر بخواهید از بین تعداد زیاد آن‌ها بهترین مورد را برگزینید، باید به این موضوع دقت داشته باشید که برنامه انتخابی شما دارای ویژگی‌هایی باشد که شما را به هدفی که دارید نزدیک‌تر کند.

 به عنوان مثال اگر از برنامه‌ای استفاده کنید که به پیج شما تنها تعدادی فالوور فیک اضافه کند، این عمل هیچ تاثیری در بهبود روند پیج شما نخواهد داشت. چرا که فقط به تعداد فالوورهای شما افزوده می‌شود و در اصل مخاطبی برای برقراری ارتباط وجود ندارد. طبیعتا در این صورت تاثیری در فروش محصولات خود احساس نمی‌کنید و رفته رفته فعالیت خود را کمتر می‌کنید.

پیدا کردن برنامه‌ای که بتواند تمام خواسته‌های شما را در زمینه به دست آوردن فالوور واقعی اینستاگرام در بر داشته باشد کار سختی نیست. برنامه جم فالوور یک ابزار سریع و کاربرپسند محسوب می‌شود که کاربران را در مسیر رسیدن به اهدافشان یاری می‌کند.

تبلیغ کردن صفحه اینستاگرام| به دست آوردن فالوور واقعی اینستاگرام

اگر در شبکه‌های اجتماعی دیگر به جز اینستاگرام فعالیت دارید، حتما سعی کنید آیدی اینستاگرام خود را با مخاطبانی که دارید به اشتراک بگذارید تا افراد دیگر از حضور شما در اینستاگرام با خبر شوند.

برای مثال زمانی که محتوایی را در صفحه توییتر خود منتشر می‌کنید، سعی کنید قسمت جذاب محتوا را منتشر نکنید؛ در این صورت کاربران مشتاق به دانستن می‌شوند. در این موقعیت شما می‌توانید کاربران را برای بهره‌مندی از بخش جذاب محتوا به صفحه اینستاگرام خود هدایت کنید و به این ترتیب نرخ تعامل در صفحه شما بالا می‌رود.
 

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید