پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

تبلیغات در صفحات پربازدید اینستاگرام

mycustomer 2 سال پیش

 

تبلیغات در صفحات پربازدید ، یک روش مناسب برای ارائه محصولات و خدمات شماست. به‌وسیله این نوع تبلیغات، مخاطبان هدف را به دست آورده و به سودآوری می‌رسید. این نوع تبلیغات به سبب ویژگی‌های مثبتی که دارند، می‌توانند در کمترین زمان شما را به اهداف کسب‌وکارتان برساند.

مزایای تبلیغات در صفحات پربازدید


افزایش آگاهی از برند

اگر بخواهید به‌صورت عادی و با پست گذاشتن آمار بازدید سایت خود را بالا ببرید، ممکن است زمان زیادی طول بکشد و یا تغییری در شرایط شما به وجود نیاید. اما درصورتی‌که تبلیغات در صفحات پربازدید انجام دهید، به‌سرعت می‌توانید آمار بازدید خود را افزایش دهید و ترافیک بیشتری را به دست آورید.

با توجه به این موضوع تیم مای کاستومر علاوه بر ارائه خدمات مدیریت اینستاگرام ، تبلیغات در صفحات پربازدید را نیز انجام می‌دهد.

برای ارائه چنین تبلیغاتی، در ابتدا مخاطبان هدف شما را شناسایی کرده و سپس اطلاعاتی در رابطه با موقعیت مکانی، جنسیت، سلیقه مخاطبان و … جمع‌آوری می‌کنند.

با استفاده از این اطلاعات، مای کاستومر مسیر تبلیغات در صفحات پربازدید را مشخص کرده و کسب‌وکار شما را به بهترین شکل به مخاطب نشان می‌دهد.

توجه داشته باشید که تبلیغات باید به‌صورت مستمر درج شوند تا علاوه بر افزایش فالور و لایک، باعث ماندگاری بیشتر در ذهن مخاطب شوند.

                                                                                                     


اعتماد بیشتر به مخاطبان

صفحات پربازدید، صفحاتی هستند که مخاطبان زیادی درگیر آن‌ها می‌باشند و به آن‌ها اعتماد می‌کنند. به دست آوردن اعتماد و اعتبار در شبکه‌های اجتماعی نیازمند تلاش و زمان زیادی است.

برای اینکه بتوانید در کمترین زمان این اعتماد را به دست آورید، بایستی تبلیغات در صفحات پربازدید را در برنامه‌های بازاریابی خود قرار دهید. تیم خلاق و حرفه‌ای “مشتری من” مجموعه کاملی از پیج های پرمخاطب را در اختیار دارد، که با گذاشتن تبلیغات شما در آن‌ها، اعتماد کاربران را به دست آورده و فروش شما را بالا می‌برد.

 

راهنمای تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام به‌طورکلی به دو شیوه اینفلوئنسر مارکتینگ و تبلیغات در صفحات پربازدید صورت می‌گیرد.

در ادامه مهم‌ترین نکات برای تبلیغات اینستاگرام را برای شما عنوان می‌کنیم.

 


صفحه موردنظر (برای تبلیغات) فالورهای فعالی داشته باشد

داشتن فالور زیاد همیشه به معنای موفقیت در کار نیست. سعی کنید تبلیغات خود را به پیج هایی بسپارید که اغلب فالورهای فعال و واقعی دارند.

برای مثال فالورهای پیج مورد نظر باید مشارکت بیشتری داشته باشند و نسبت به پست‌های پیج، اکشنی انجام دهند. بنابراین توجه داشته باشید که این فالورها همچون فالورهای روح عمل نکنند.


فیک یا تقلبی بودن فالورهای پیج را بررسی کنید

کافی است نرخ تعامل آن پیج را چک کنید تا به فیک و اصلی بودن آن‌ها پی ببرید. شما می‌توانید با بررسی موارد زیر فیک یا اصل بودن فالورها را بررسی کنید:

 


تعداد لایک

برای بررسی تعداد لایک، در ابتدا تعداد فالورهای پیج را در 16% ضرب کنید. درصورتی‌که عدد به دست آمده نزدیک به تعداد لایک‌ها باشد، می‌توان گفت فالورهای آن پیج فیک نیستند.

(البته در برخی موارد لایک ها توسط پیج خریداری می‌شوند، در این شرایط شما باید افرادی که لایک می‌کنند را بررسی نمایید. برای مثال در صورتی که 50 نفر اول عکس پروفایل نداشتند، باید به اصل بودن فالورها شک کنید!)

 


لیست فالور

لیست فالورهای پیج موردنظر را با دقت بررسی کنید. اگر فالورهای آن پیج عکسی نداشتند و یا اغلب اشخاص خارجی بودند، قطعاً تعداد زیادی از آن‌ها فیک هستند.

 


نرخ تعامل

میزان تعامل و کامنتهای آن پیج را باید به صورت کامل بررسی نمایید. درصورتی‌که تعداد کامنت ها عدد منطقی باشد، می‌توان فالورهای پیج را اصل دانست.

نکته‌ای که در رابطه با تعداد کامنت وجود دارد، این است که کامنت ها نباید تکراری یا شبیه بات باشند. بنابراین محتوای کامنت ها را نیز با دقت توجه کنید.

 


فالور مشترک کمتر

در برخی موارد ممکن است که ادمین پنج پیج پربازدید، تنها یک نفر باشد. در این شرایط به‌احتمال‌زیاد، این پیج ها با شات کردن یکدیگر بالا آمده‌اند و تعداد فالور مشترک بسیاری دارند.

بنابراین چه به یکی از این پیج ها و چه به تمام آن‌ها تبلیغ بدهید، تنها به یک میزان فالورها و انگجمنت شما افزایش پیدا می‌کند.

به‌طورکلی ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از پکیج‌های ارزان تبلیغات اینستاگرام استفاده نکنید. چرا اغلب در این پکیج‌ها میزان فالورهای مشابه، بسیار بالا هستند.

 

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید فرآیند انجام تبلیغات در صفحات پربازدید در عین سادگی ممکن است پیچیده نیز باشد! درصورتی‌که تبلیغات شما بدرستی صورت نگیرد، ممکن است بودجه شما به طور کامل از دست برود و نتیجه مثبتی با خود به همراه نداشته باشد.

با توجه به این موضوع به شما پیشنهاد می‌کنیم برای داشتن تبلیغات مؤثر و نتیجه بخش آن را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید. مای کاستومر با بهره‌مندی از یک لیست از پیج های معتبر، می‌تواند در این امر به شما یاری برساند و شرایط مناسبی برای کسب و کارتان فراهم کند.

ضرورت تبلیغات در صفحات پربازدید

چرا برای تبلیغ در اینستاگرام ریسک کنم و هزینه بپردازم؟

چرا کسب و کارها برای تبلیغات، اینستاگرام را انتخاب می‌کنند؟

چه ضرورتی برای تبلیغات در صفحات پربازدید اینستاگرام وجود دارد؟

اگر شما هم هنوز به ضرورت تبلیغات در صفحات پربازدید پی نبرده‌اید، آمارهای زیر را بخوانید:

  • ۶۷% بازاریابان به کمک صفحات پربازدید و اینفلوئنسرها تبلیغ می‌کنند.
  • ۷۰% نوجوانان به صفحات پربازدید و اینفلوئنسرها بیشتر اعتماد می‌کنند.
  • ۶۰% افراد در هنگام خرید، تحت تأثیر شبکه‌های اجتماعی عمل می‌کنند.
  • ۸۶% از زنان با استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای خرید خود تصمیم می‌گیرند.
  • بیشتر برندها، هزینه‌های بازاریابی به‌وسیله صفحات پربازدید را افزایش می‌دهند.
  • ۷۴% افراد به راهنمایی‌ها و توصیه‌های شبکه‌های اجتماعی برای خرید اعتماد می‌کنند.
  • ۴۹% مصرف‌کنندگان، تحت تأثیر توصیه‌ها و تبلیغات صفحات پربازدید و پرمخاطب هستند.
  • ۷۱% بازاریابان معتقد هستند که صفحات پربازدید و پرمخاطب به ارتقاء کسب‌وکار کمک می‌کنند.
  • ۵۷% شرکت‌های فشن و زیبایی به‌وسیله صفحات پربازدید و پرمخاطب بازاریابی خود را انجام می‌دهند.

 

با توجه به آمارهای بالا متوجه می‌شویم که تبلیغات در صفحات پربازدید چه اهمیتی دارد. دیگر مثل گذشته تبلیغات به صورتی سنتی طرفدار ندارد و از آنجایی که افراد ساعات زیادی را شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانند، پس می‌توان به کمک این شبکه‌ها بهترین بازده را از تبلیغات به دست آورد.

 

تماس: 

09124777487 _    02126408816  _ 02126408817

اینستاگرام:

https://www.instagram.com/my.customer/

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید