پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

عینک اسنس

Emiroptic 1 سال پیش

اگر فردی هستید که روزانه 5 الی 6 ساعت از سیستمِ کامپیوتری و نمایشگرهای دیجیتال همچون موبایل، تبلت، تلویزیون و… استفاده می کنید و به دنبالِ یک عدسیِ اقتصادیِ زیرِ یک میلیون تومان هستید، عدسی اِسِنس Essence می تواند نیازهای شما را در کنار کیفیتِ خوبی که ارائه می دهد، برطرف کند. با ادامه‌ی توضیحِ این محصول همراهِ Emiroptic باشید چرا که در این مطلب سعی کرده‌ایم تا تمامِ جوانبِ این محصول را شرح دهیم و شما را با ویژگی‌های آن آشنا کنیم.

بلوکنترل، یک فیلترِ نور آبی است که در پوششِ عدسی‌های مخصوصِ کامپیوتر و موبایل، بکار می‌رود تا نور آبیِ مضرِ ساطع شده از صفحه نمایش LCD و LED موبایل و کامپیوتر و همچنین سایر دستگاه های دیجیتال را خنثی و تا حد زیادی کنترل کند. این فیلترِ نورِ آبی، از خستگی و خشکیِ چشم که دلیلش، استفاده مکرر از کامپیوتر و موبایل و قرار گرفتن در معرضِ نورهای آبیِ مضرِ ساطع شده از آنهاست، جلوگیری می کند. پس اگر روزانه حدود 5 ساعت از زمانِ خود را در مقابلِ کامپیوتر و موبایل می گذرانید، عدسیِ بلوکنترل اِسِنس Essence انتخابِ مناسب و به صرفه‌ای برای عینک موبایل و کامپیوتر است.

عدسی اِسِنس، محصولِ کره جنوبی است که از مواد اولیه بسیار باکیفیتی ساخته شده و اخیراً در تولیدِ عینک بلوکات، بلوکنترل یا عینک کامپیوتر بسیار موفق بوده.

عدسی بلوکنترل اِسِنس، نسلِ سوم Blue Protect است و این یعنی هم بلوکات است و هم بلوکنترل
که هر محصولی این ویژگی را ندارد و تنها دو برند دیگر از این ویژگیِ بسیار مهم برخوردارند.

برای آشنایی با ویژگی‌های بیشتر این عدسی روی لینک زیر کلیک کنید

https://emiroptic.ir/product/essence-eyeglasses-lenses/

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

مرجع تخصصی عدسی های بلوکات و بلوکنترل در ایران

آخرین پست های من
کداک امریکا 1.6 Kodak 1 سال پیش کداک امریکا 1.56 Kodak 1 سال پیش عینک بلوکات 1 سال پیش عینک توکای 1 سال پیش