پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

ترفندهای افزایش دادن ترافیک وب سایت شما

arghavan18 3 سال پیش

 

افزایش ترافیک وب‌سایت یکی از بخش‌های اصلی برنامه‌ریزی‌های سئوی هر کسب و کار دیجیتال را تشکیل می‌دهد. برای این منظور قبل از هرچیز باید در نتایج موتورهای جستجو دیده شوید. در نتیجه آگاهی از الگوریتم‌های موتورهای جستجو برای موفقیت در این بخش بسیارمهم است.

در سایت استخدام دورکاری بومران همراه باشید.

 

تولید محتوا آسمان خراش

یکی از تکنیک‌های پرکاربرد برای تولید محتوا، استفاده از skyscraper است. این تکنیک شامل چهار مرحله است .

مرحله‌ی اول : پیدا کردن موضوعات و محتواهای پرطرفدار در فضای مجازی

مرحله‌‌ی دوم: تولید محتوایی با کیفیت بیشتر نسبت به محتوای قبلی

مرحله‌ی سوم: وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مرتبط با این محتوا را پیدا کنید. کدامیک از این وب‌سایت‌ها به محتوای مشابه با وب‌سایت شما لینک داده اند. از آنها بخواهید تا به محتوای جدید شما نیز لینک ایجاد کنند.در سایت فریلنسری تولید محتوا توسط فریلنسرها انجام میشود.

مرحله‌ی چهارم:تکرار مراحل 1 تا 3 برای تولید محتوای بیشتر

 

برای استخدام فریلنسر میتوانید در سایت عضو شوید.

لینک سازی داخلی

تکنیک‌های سئو اهمیت زیادی در افزایش بازدید از وب‌سایت شما دارد. این تکنیک‌ها با توجه به الگوریتم‌های موتورهای جستجو شکل می‌گیرند. الگوریتم‌های موتو جستجو هم در راستای یافتن بهترین پاسخ برای مخاطبان است. بنابراین تقریبا تمامی تکنیک‌های سئو در نوشتن یک متن خوب و کاربردی خلاصه می‌شود. برای مشاور بازاریابی دیجیتال عضو شوید.

.

کلمات کلیدی دم دراز

این تکنیک زیر مجموعه‌ای از انتخاب کلمه‌ی کلیدی مناسب است. در انتخاب کلمه‌ی کلیدی باید از استفاده از کلمات کلیدی پرکاربرد پرهیز کنید. این کلمات رقابت زیادی دارند و برای موفقیت در این رقابت باید زمان زیادی را صرف کنید. سعی کنید کلمات کلیدی دنباله‌دارتری را انتخاب کنید و از آنها استفاده کنید. این کلمات کمتر رقابتی هستند و راحتر می‌‌توانید در آنها موفق شوید. بنابراین ترافیک وب‌سایت شما سریعتر افزایش می‌یابد.

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

از قابلیت‌های شبکه‌های اجتماعی برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید. این شبکه‌ها مخاطبان زیادی دارند. شما می‌توانید با تولید محتوای مناسب در این شبکه‌ها مخاطبان خود را به بازدید از وب‌سایت خود دعوت کنید. از طرف دیگر با استفاده از افزونه‌های موجود مانند Monarch می‌توانید این امکان را برای بازدید کنندگان از وب‌سایت خود فراهم کنید که محتوای شما را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید