پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

هاست ایران چیست

mosenth 3 سال پیش

هاست ایران یکی از محبوب ترین هاست هایی است که در میان میزبانی های وب ارائه می شود. هاست ایران در دیتاسنتر های ایرانی میزبانی می شود. به شکل دیگر می توان گفت هاست ایران در موقعیت ایران می باشد. بسیاری از سایت های ایرانی در هاست های ایرانی میزبانی می شوند. اگر یک دستگاه با IP ایران یا موقعیت ایران باشد و به یک سایت که در هاست ایران است و در موقعیت ایران میزبانی می شود مورد دسترسی قرار گیرد، سرعت دسترسی بیشتر خواهد بود.

هاست ایران

از جمله مزایای هاست ایران این است که با توجه به موقعیت ایران آن و دسترسی کاربران ایرانی سرعت دسترسی به سایت و سرور بیشتر خواهد بود. در اصل می توان گفت سرعت پاسخدهی افزایش میابد. یکی از پرسرعت ترین هاست ایران که ارائه می شود در دیتاسنتر آسیاتک می باشد. دیتاسنتر آسیاتک یکی از محبوب ترین دیتاسنتر های ایرانی می باشد که سرویس های مناسبی ارائه می دهد. از این رو اکثر سرورهای میزبانی های ایرانی در این دیتاسنتر می باشد.

هاست پرسرعت ایران

یکی از میزبانی هایی که هاست پرسرعت ایران را ارائه می دهد میزبانی دهاستینگ می باشد. این هاستینگ با استفاده از سرورهای بسیار خلوت و سخت افزار قوی هزینه های بسیار مناسبی را ارائه می کند. دهاستینگ را می توان از میزبانی های جدید تلقی کرد که بسیار هم خوب عمل می کند.

برای تهیه یک هاست پرسرعت ایران می بایست دقت کرد که سرور ها چه سخت افزاری دارند و چه میزان سایت در آن ها میزبانی می شود. سرعت در لود سایت بسیار مهم می باشد که برترین فاکتور در این زمینه مربوط به هاست می شود. تهیه هاست پرسرعت ایران هم یکی از دغدغه های بسیاری از افرادی است که قصد تهیه سرویس ایرانی را دارند.

هاست وردپرس ایران

هاست وردپرس ایران نیز از محبوب ترین سرویس هایی است که بسیاری از کاربران در سطح اینترنت بدنبال آن هستند. هاست وردپرس ایران هاستی است که در دیتاسنترهای ایرانی میزبانی می شود و مخصوص وردپرس می باشد. هاست وردپرس ایران را می توانید بطور معمول در هر میزبانی پیدا کنید.

اگر شما یک سایت وردپسی دارید و قصد دارید برای آن در ایران یک هاست تهیه کنید، هاست وردپرس ایران بهترین گزینه برای شما است. البته هاست وردپرس در هر دیتاسنتری قابل میزبانی است و صرفاً مربوط به یک کشور مثل ایران نیست.

ثبت دامنه

تفاوت هاست ایران و هاست وردپرس ایران

هاست ایران و هاست وردپرس ایران هر دو در کشور ایران و حتی شاید در یک دیتاسنتر میزبانی شوند. اما مسئله ای که باعث می شود این دو با یکدیگر متفاوت باشند این است که هاست وردپرس ایران برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس بهینه سازی شده است. این در صورتی است که هاست ایران تنها بصورت یک هاست لینوکسی بوده که در دیتاسنتر ایران میزبانی می شود.

البته این موضوع را فراموش نکنید که در هاست ایران هم می توان سایت وردپسی راه اندازی کرد. در هاست وردپرس هم می توان هر سیستم مدیریت محتوایی را راه اندازی کرد. نام آن ها این هاست ها را محدود نمی کند. تنها این هاست های ورپرس برای این سیستم مدیریت محتوا بهینه شده اند.

بسیاری از محدودیت ها در هاست ایران در هاست وردپرس ایران کمتر شده اند. مثل محدودیت حجم آپلود یا حتی بعضاً موارد فنی. پس بهتر است اگر از وردپرس استفاده می کنید حتماً هاست وردپرس ایران تهیه کنید تا یک هاست ایران. اگر سودی برایتان نداشته باشد قطعاً ضرری هم ندارد.

خرید هاست ایران - خرید هاست وردپرس ایران

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

هاست / هاست لینوکس / هاست ایران / هاست وردپرس / هاست اروپا / هاست دانلود / هاست بکاپ / سرور مجازی