پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

چرا زبان انگلیسی یک زبان جهانی در نظر گرفته می شود؟

m.mahzon 7 ماه پیش
qNDL7Hw7Dg5dU9TmHkD8rAYHK4nL4DRt5oSwzlpG.jpg

 

اکثر مردم انگلیسی را یک زبان جهانی می دانند زیرا این تنها زبانی است که توسط اکثریت جمعیت تقریباً در هر منطقه از جهان صحبت و درک می شود. شما می توانید برای خرید کتاب زبان با تخفیف به انتشارات معتبر نظیر دهکده زبان مراجعه نمایید.

زبان جهانی چیست؟ در حالی که هیچ تعریف رسمی وجود ندارد، به زبانی اطلاق می شود که در سطح بین المللی توسط افراد بومی و زبان دوم صحبت می شود (Mastin, 2011). تقریباً 360 میلیون انگلیسی زبان مادری وجود دارد و تقریباً دو برابر بیشتر از زبان دوم به آن صحبت می‌کنند، که زبان انگلیسی را به یکی از برترین زبان‌های گفتاری در جهان تبدیل می‌کند (Klappenbach, 2019). زبان انگلیسی بدون شک تقریباً در هر بخش، چه در آموزش، پزشکی، تجارت، فناوری، گردشگری، ارتباطات و غیره وجود دارد. شاید همین پذیرش و استفاده جهانی از زبان انگلیسی است که آن را به عنوان یک زبان جهانی بسیار ضروری پیش می برد.

این پست توسط فارغ‌التحصیل گواهینامه TEFL ، Giselle H نوشته شده است. لطفاً توجه داشته باشید که این پست وبلاگ ممکن است لزوماً بیانگر عقاید یا عقاید ITTT نباشد.

تجارت و روابط بین الملل

انگلیسی زبان بین المللی تجارت است و افراد برای ورود به یک نیروی کار جهانی باید انگلیسی صحبت کنند. یادگیری زبان انگلیسی شانس شما را برای استخدام افزایش می دهد و فرصت های بیشتری برای پیشرفت شغلی در اختیار شما قرار می دهد.

 هر روز که می گذرد، شرکت های بیشتری در سراسر جهان اکنون انگلیسی را به عنوان زبان رسمی شرکت ها اجباری می کنند. به عنوان مثال، در برخی از دوره های چابک که اخیراً شرکت کردم، یکی از نمونه هایی را که به مراکز تماس خود نگاه کردیم، رفتم. اکثر این نمایندگان خدمات مشتری در کشورهای خارجی مانند هند، فیلیپین و غیره مستقر هستند.

 دلیل آن این است که بسیاری از شرکت‌های فناوری اطلاعات برای تخصص در بخش‌های IT خود برون‌سپاری می‌کنند، زیرا می‌توانند از مهارت‌ها و دانش‌های افزوده بهره ببرند. به عنوان بخشی از جامعه Agile & Scrum، جلساتی وجود دارد که باید در آن شرکت کنم و در سراسر جهان برگزار می شود.

 همه این جلسات بدون در نظر گرفتن کشور میزبان این رویداد به زبان انگلیسی برگزار می شود. من فقط می توانم تصور کنم که وقتی سفر TEFL خود را شروع کنم و اجازه داشته باشم در کلاسی چند زبانه تدریس کنم که در آن دانش آموزان از قومیت ها و پیشینه های مختلف گرد هم می آیند تا به یک زبان با هم ارتباط برقرار کنند، اینطور خواهد شد.

 من در حال حاضر در حال درخواست برای کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) هستم. از طریق جستجوی دانشگاه‌های بالقوه، نه تنها در ایالات متحده، بلکه در اروپا، آموخته‌ام که بسیاری از بهترین برنامه‌های MBA به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.

 از این رو، می‌توان فرض کرد که زبان انگلیسی درها را در دنیای آکادمیک باز می‌کند و دانش‌آموزانی که به خوبی انگلیسی صحبت می‌کنند، می‌توانند بهترین آموزش‌ها و مدارک را برای پیشرفت نه تنها در حرفه خود، بلکه در کل زندگی خود دریافت کنند.

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

سلام دنیا