پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

سود خالص بازار ارز دیجیتال

bitimen 3 سال پیش
ROATHAsfCd30ve0xMugGWZepn3m37MaKqXTZrHDJ.png

وقتی صحبت از سرمایه گذاری می شود، افراد واکنش های مختلفی نشان می دهند. عده ای ریسک پذیری بسیار پایینی دارند و حتی حاضر به ورود به بازارهای سرمایه نمی شوند. عده ای دیگر محافظه کارانه ورود می کنند و با اندکی سود یا زیان خارج می شوند. عده ای هم به اشتباه دار و ندار خود را می فروشند تا یک شبه آن را چند برابر کنند و معمولاً هم با ضررهای سنگین و جبران ناپذیری مواجه می شوند. در این بین عده ای با علم به سرمایه گذاری و با مشورت افراد مجرب به طور منطقی وارد می شوند و معمولاً نتیجه ی دلخواه را دریافت می کنند. این افراد عمدتاً بازار هدف را می شناسند و با آگاهی وارد آن می شوند. همین که بدانید چه زمانی و در کدام بازار باید سرمایه گذاری کنید یک نکته ی بسیار مهم است. ما در اینجا بهترین بازار سرمایه گذاری در سالیان اخیر را به شما معرفی می کنیم. 

 

 

بازار رمز ارزها

 

ارزهای دیجیتال یا رمز ارزها 13 سال پیش با ورود بیت کوین به عرصه ی اقتصاد و تکنولوژی شکل گرفت. پس از بیت کوین چند هزار ارز دیجیتال با نام و کارکرد مختلف به وجود آمد که هیچگاه هیچ یک از آن ها به اندازه ی بیت کوین معروف و ارزشمند نشدند. یکی از ارزهای دیجیتال به نام اتریوم نزدیک ترین رقیب بیت کوین است که در طول 8 سال فعالیت خود، روند صعودی اش را حفظ کرده و آینده ای روشن را به کاربران شبکه ی خود نوید می دهد. در این بازار ارزهای دیگری هم هستند که حتی نام خیلی از آن ها برای ما آشنا نیست. در بین این چند هزار ارز تنها عده ی کمی از آن ها توانستند به جایگاهی مناسب در بازار برسند و مابقی در این امر ناموفق بودند. 

 

 

سود ارزهای دیجیتال

 

ارزهای دیجیتال در طول این سال ها افزایش قیمت فوق العاده ای داشته اند. به گونه ای که قیمت بیت کوین پس از ده سال، از 0.05 دلار به حدود 65 هزار دلار رسید! اتریوم از دیگر ارزهای سودده بود که در طی یک سال اخیر قیمت آن حدود 6 برابر شد! دیگر ارزها از جمله دوج کوین و چین لینک هم رشد قابل توجهی داشتند اما در حدی نبودند که بتوانند با پر سود ترین دارایی 10 سال اخیر یعنی بیت کوین برابری کنند. هیچ سرمایه ای طی این 10 سال از بیت کوین رشد بیشتری نداشته است و بیت کوین با اختلاف زیادی در رتبه ی اول قرار دارد. 

 

 

چگونه می توان این ارزها را خریداری کرد؟

 

خلاصه ی جواب این سؤال یک کلمه است: به راحتی! این اتفاق خیلی ساده تر از چیزی که فکر می کنید انجام می شود. شما برای داشتن بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هیچ نیازی به علم کامپیوتری بالا و برنامه نویسی و تخصص های خاص یا سرمایه ای هنگفت ندارید! کافی است در یک صرافی ارز دیجیتال ثبت نام و احراز هویت کنید و با مبلغ دلخواه رمز ارز مورد علاقه ی خود را بخرید. صرافی آنلاین ارز دیجیتال به شما امکان خرید و فروش ارزهای مختلف را می دهد. تنوع این ارزها در صرافی های مختلف متفاوت است. صرافی آنلاین بیت ایمن کامل ترین سبد ارزی را دارا می باشد که پس از ثبت نام و احراز هویت در اختیار شما قرار می گیرد. خرید و فروش بیت کوین، اتریوم، تتر، چین لینک، لایت کوین، بایننس کوین، دوج کوین، ایاس، استلار، ریپل، ترون، بیت کوین کش، اتریوم کلاسیک و ارزهای دیجیتال دیگر در این صرافی انجام می شود. بیت ایمن سریع ترین و امن ترین صرافی ارز دیجیتال در ایران است که امکانات بی نظیری را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. مسابقات هفتگی پر جایزه، کیف پول رایگان ارز دیجیتال، جایزه ی دعوت دوستان، آموزش های رایگان در تلگرام و اینستاگرام، اخبار فوری، احراز هویت سریع، کارمزد بسیار کم و پشتیبانی 24 ساعته از جمله این امکانات هستند. برای دسترسی رایگان به همه ی این ها، در بیت ایمن ثبت نام و احراز هویت کنید.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

صرافی ارز دیجیتال بیت ایمن یک بازار آنلاین خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران می باشد که با توجه به چارچوب های تعیین شده توسط پلیس فتا فعالیت می کند. این صرافی ارز دیجیتال در سال 98 راه اندازی شد و امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلف از جمله بیت کوین، اتریوم، تتر و... را برای سرمایه گذاران ایرانی فراهم کرد.