پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

آموزش تغییر قالب دایرکت ادمین

zoipserver 1 ماه پیش
change template directadmin
  •  

آموزش تغییر قالب دایرکت ادمین

دایرکت ادمین نیز همانند سی پنل یک کنترل پنل خوب، کاربردی و همچنین پایدار میباشد. این کنترل پنل در زمان های نه چندان دور قالب زیبایی نداشت و اشخاصی که از سال های قدیم طرفدار این کنترل پنل بوده اند این موضوع را به خوبی درک میکنند. اما حالا شرایط عوض شده است و دایرکت ادمین چند قالب بسیار زیبا انتشار داده است که شما میتوانید مطابق با سلیقه خودتان یکی را انتخاب کنید. قالب های دایرکت ادمین بسیار زیبا و جذاب هستند اما یک ویژگی بد مشترک بین تمامی قالب های دایرکت ادمین سردرگم شدن کاربر تازه وارد و جدید میباشد. این موضوع نیز تاثیر خود را در جذب کاربر گذاشته است و به همین دلیل سی پنل کاربر های بیشتری دارد.

ما در این آموزش چندین قالب را پوشش خواهیم داد تا اگر شما از قالبی قدیمی یا بسیار جدید استفاده میکنید به مشکل برنخورید و بتوانید پیش نمایشی از قالب ها را نیز تماشا کنید.

۱_ قالب Refreshed

ابتدا از جدیدترین قالب دایرکت ادمین شروع میکنیم.این قالب Refreshed نام دارد و جدید ترین و زیباترین قالب دایرکت ادمین میباشد.

برای تغییر این قالب به قالب های قدیمی نیز مانند تصویر زیر عمل کنید.

از منوی سمت چپ گزینه چهارم یعنی Control Panel را کلیک کنید.گزینه Layout را برابر با قالب دلخواه خود قرار بدهید.

۲_ قالب Hybrid

دومین قالب Hybrid نام دارد و رابط کاربری نسبتا خوبی را برای شما دارا میباشد.یکی از خوبی های این قالب نمایش منابع به صورت لحظه ای در سمت راست میباشد.

برای تعویض این قالب نیز همانند تصویر زیر عمل کرده و قالب موردنظر خود را انتخاب کنید.

ابتدا برروی پروفایل خود کلیک کنید سپس گزینه Skin option را انتخاب کنید، سپس گزینه Layout را بنابر دلخواه تغییر بدهید.

۳_ قالب Icons Grid

این قالب تفاوت زیادی با قالب قبلی یعنی Hybrid ندارد، صرفا جای چند گزینه تغییر کرده است و یکسری جزئیات دستخوش تغییرات شده اند. شما میتوانید این قالب را نیز به عنوان قالب اصلی انتخاب و استفاده کنید.

نحوه تغییر این قالب نیز همانند قالب قبلی میباشد.ابتدا بر روی پروفایل خود در سمت راست بالا کلیک کرده و گزینه Skin option را انتخاب کرده سپس از کادر Layout قالب موردنظر را انتخاب کنید.

۴_ قالب Sidebar

قالب چهارم نیز سایدبار نام دارد. یکی از عمده تفاوت های این قالب با قالب های دیگر، چیدمان و ایکون تنظیمات میباشد.همانطور که در عکس مشاهده میکنید تنظیمات در سمت چپ قرار گرفته اند و ایکون ها نیز با قالب های دیگر تفاوت دارند.

نحوه تغییر این قالب نیز همانند دو قالب قبلی میباشد.

۵_ قالب Standard

قالب بعدی یعنی پنجم Standard نام دارد و یک قالب شناخته شده می باشد. این قالب برخلاف دیگر قالب ها تنظیمات را در هدر خود جای داده است و زمان هاور شدن گزینه ها نمایان میشوند.

این قالب نیز نحوه تغییر یکسانی با دیگر قالب ها دارد و شما میتوانید به راحتی با آن کار کنید و یا آن را تغییر بدهید. در نهایت برای بازگردانی تنظیمات به حالت اولیه گزینه Reset All را کلیک کنید.

در صورتی که قصد ارائه و فروش هاست دایرکت ادمین را دارید، می‌توانید با خرید سرور مجازی دایرکت ادمین و لایسنس دایرکت ادمین از زویپ سرور، نصب و کانفیگ‌های لازم را به کارشناسان شرکت بسپارید.

امیدواریم از این مقاله آموزشی زویپ سرور استفاده لازم را برده باشید.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

zoipserver

زویپ سرور با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد آماده ارائه خدمات وب از قبیل ثبت دامنه، سفارش هاست، سرور مجازی و خرید لایسنس با کیفیت بالا و تعرفه اقتصادی می باشد.