پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

بهترین روش‌های افزایش فالوور توییتر

mixtubeir 1 سال پیش

کی از بهترین شبکه‌های اجتماعی حال حاضر دنیا، توییتر (Twitter) است که می‌توانید با کمک آن جایگاه برند و کسب و کار خود را بهبود ببخشید. این رسانه پتانسیل این را دارد که به عنوان یک رسانه اجتماعی پرمخاطب برای اشتراک گذاری محصولات و خدمات شما مورد استفاده قرار بگیرد. شاید شما هم دوست دارید که در مورد روش افزایش فالوور توییتر یاد بگیرید این مطلب از سایت میکس تیوب که در پیکسلر منتشر کرده ایم را دنبال کنید.

 اهمیت فعالیت در شبکه اجتماعی توییتر

شبکه اجتماعی توییتر در سال‌های اخیر، محبوبیت خیلی زیادی پیدا کرده‌است که همین موضوع باعث می‌شود، مورد توجه بسیاری از افراد مثل سلبریتی‌ها و کسب و کارها قرار بگیرد. تجارت‌های موفق به این مسئله بیشتر از کسب و کارهای معمولی توجه می‌کنند. آن‌ها با کمک توییتر سعی می‌کنند، اخبار خود را به شکل خاص و مستقیمی به مشتریان خود اطلاع رسانی کنند.

شما با 5 راهکار طلایی افزایش فالوور توییتر که در ادامه به آن می‌پردازیم، خواهید توانست که در کوتاه‌ترین زمان ممکن از این شبکه اجتماعی برای افزایش فروش و آگاهی از برند خود استفاده کنید.

تولید محتوا با قابلیت ریتوییت شدن برای افزایش فالوور توییتر

اگر می‌خواهید که فالوورهای توییتر شما افزایش پیدا کند، اولین راهکاری که باید دنبال کنید، همین موضوع است! قابلیت Retweet در توییتر به شما کمک می‌کند به آسانی فالوورهای بیشتری بگیرید و بیشتر دیده شوید.  برای این که محتوای شما چنین قابلیتی را داشته باشد، مدنظر داشته باشید که حتما باید محتوای شما در توییتر ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

کیفیت

ارزش اشتراک گذاری

فان بودن، جالب بودن، خاص بودن یا …

اضافه کردن تصویر به محتوا، این شانس را به محتوای شما اضافه می‌کند که قابلیت ریتوییت شدن محتوا افزایش پیدا کند.

یک بیوگرافی جذاب و خواندنی برای افزایش فالوور توییتر بنویسید

NxngI0Pt7hMwXqVmBdnEtp1ue9yTr4069VVnf5EA.png

اگر بیوگرافی جذابی نداشته باشید، بقیه کارها مثل محتوا با قابلیت ریتوییت شدن، اشتراک گذاری مطالب، فعالیت مستمر و شبکه سازی هم اهمیت چندانی هم نخواهد داشت. شما با یک بیو (BIO) به مخاطب نشان می‌دهید که می‌خواهید در مورد چه چیز یا چه چیزهایی صحبت کنید. هرچقدر که اطلاعات بیو شما جذاب تر باشد، مخاطب ترغیب بیشتری پیدا می‌کند که بر روی اطلاعات شما کلیک کند.

توصیه می‌کنیم که همچنین از عکس‌های باکیفیت و خوبی برای پروفایل خود استفاده کنید تا مخاطب احساس کند با یک برند یا شخص واقعی در ارتباط است. همچنین اطلاعاتی مثل سایت و … را هم در بیو وارد کنید.

حضور خودتان را به دیگران اطلاع رسانی کنید

برای افزایش فالوور توییتر روش دیگری که می‌توانید در پیش بگیرید، این است که به کاربران دیگر شبکه‌های اجتماعی خود این دسترسی را بدهید و بیان کنید که در توییتر در حال فعالیت هستید. به آن‌ها بیان کنید که چه اطلاعات خاصی را در این شبکه اجتماعی به اشتراک می‌گذارید.

آن‌ها را وسوسه کنید که بر روی لینک فالو کردن توییتر شما کلیک کرده و شما را در این شبکه اجتماعی دنبال کنند. با این کار می‌توانید، مخاطبان و دنبال کننده‌های بیشتری برای خود در این شبکه اجتماعی جذب کنید.

اشتراک گذاری کنید، فعالیت کنید، اما زیاده روی نکنید

فعالیت مستمر در این شبکه اجتماعی می‌تواند به شما کمک کند که فالوورهای خود را افزایش دهید و دنبال کننده‌های بیشتری داشته باشید، اما بدون شک افراط و زیاده روی در این کار اصلا کار صحیح و جالی نیست! بهتر است در انجام این کار اصلا زیاده روی نکنید. شما می‌توانید به کمک ابزارها و پلتفرم‌های مختلف مدیریت شبکه‌های اجتماعی مانند Buffer مطالب خود را به صورت حرفه ای تری منتشر و ساماندهی کنید و بهره وری خود را افزایش دهید.

برای این کار صحبت کردن با یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ و یک فرد حرفه ای قبل از هر اقدامی می‌تواند به شما کمک کند که اطلاعات جامع تر و کامل تری راجع به این موضوع داشته باشید.

یک شبکه قدرتمند ایجاد کنید

ILFg1QKoeP6W1qdBwHyKkxLyQqvauhsilqZX1QmN.png

وییتر یک ابزار عالی است که می‌توانید از آن برای شبکه سازی و ارتباط گرفتن با دیگر افراد کمک بگیرید. شما با کمک توییتر می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن با افراد جدید آشنا شده و از آن‌ها کمک بگیرید. توصیه می‌کنیم که در این حوزه حتما خودتان هم سعی کنید با اشتراک گذاری مطالب سایر افراد، کامنت گذاشتن در زیر پست‌های آن‌ها و … سعی کنید که ارتباطات سازنده ای بسازید.

به این طریق شبکه شما می‌تواند در افزایش فالوور توییتر به شما کمک کند.

 

توصیه هایی برای افزایش فالوور توییتر

  • ارسال محتوای تصویری

معمولاً داشتن محتوای مرتبط کافی نیست. همچنین باید خوب به نظر برسد بایدها و نبایدهای استفاده از تصاویر در Twitter را بررسی کنید. نه تنها خلاقیت قوی توجه اسکرول را به خود جلب می کند ، بلکه باعث می شود محتوای شما به یادماندنی تر شود.

 

  • به طور مداوم توییت کنید

در توییتر ، هر جدول زمانی مشخص به طور مداوم در حال تغییر است. حتماً مرتباً پست ارسال کنید تا توییتهای خود را در بالای لیست قرار دهید. یک تقویم محتوا ایجاد کنید تا بتوانید زودتر از موعد برنامه ریزی کنید و یک ردیف سازگار داشته باشید.

 

  • تعامل با دیگران

هنگام کشف چگونگی محبوبیت در توییتر ، به یاد داشته باشید که همه چیز در مورد افزایش این ارتباط مخاطب است. فقط یک توییت منتشر نکنید و از سیستم خارج شوید. سایر افراد با نفوذ در صنعت خود را دنبال کنید. ارسال مجدد پست از اینفلوئنسرها. پاسخ به مشتریان خود. وقتی حضور توییتر شما در مکالمه قرار می گیرد ، تعامل را افزایش می دهید و تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش می دهید.

 

  • درباره حضور خود در توییتر در کانال های دیگر صحبت کنید

این احتمال وجود دارد که شما در خارج از رسانه های اجتماعی حضور گسترده ای در تجارت داشته باشید. به نفع خودت از آن استفاده کن. پیوند توییتر خود را به پایین امضاهای ایمیل خود ، به وب سایت خود و حتی به کارت های کسب و کار فیزیکی خود اضافه کنید. هنگامی که به مشتریان خود یک راه دیگر برای یافتن خود می دهید ، با خود تماس خواهید گرفت که حتی به خارج از فروشگاه نیز عقب مانده اید.

 

  • کمپین پیروان را اجرا کنید

در کنار تلاش های ارگانیک خود ، با اجرای یک کمپین پیروان می توانید سرعت رشد را تسریع کنید. کمپین های دنبال کننده به شما امکان می دهند حساب خود را به یک مخاطب هدفمند ارتقا دهید ، فقط زمانی که شخصی پس از دیدن تبلیغ شما شما را دنبال می کند ، هزینه پرداخت کنید. برای تقویت حرکت ، کمپین های کوتاهی را در نظر بگیرید یا یک کمپین همیشه فعال برای ایجاد جریان مداوم پیروان جدید را در نظر بگیرید.

منبع: https://mixtube.ir

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

من علاقه شدید به برنامه نویسی و مدیریت وبسایت و سئو دارم.