پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

کسب درآمد با استفاده از تبلیغ گذاری در سایت چگونه است؟

Mohamad 3 سال پیش

من یه سایت دارم راه اندازی میکنم ولی نمیدونم چطوری میتونم توی اون تبلیغ بزارم و از تبلیغات کسب درآمد کنم.
لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم تبلیغ بزارم و چطور میتونم از تبلیغات کسب درآمد کنم.
و در ضمن درآمد حدودی از تبلیغات در یک ماه چقدره؟

1 پاسخ
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید
Mostafa 3 سال پیش

بسته به نوع تبلیغات، درآمد شما از وبسایت متفاوت خواهد بود. توجه داشته باشید که برای کسب درآمد ابتدا باید بازدید بالا داشته باشید و پس از راه اندازی وبسایت برای مدتی درآمدی نخواهید داشت.

من قبلا در وبسایت پیکسلر نوشته ای را در مورد انواع روش های کسب در آمد منتشر کرده ام. حتما آن را مطالعه کنید. لینک نوشته.

در آمد از طریق قرار دادن بنر تبلیغاتی، با توجه به جایگاه بنر در وبسایت و میزان بازدید روزانه از وبسایت شما در نظر گرفته می شود و برای یک وبسایت با بازدید چند صد هزار در روز، میتواند به میلیون ها تومان در ماه برسد. اما باید توجه داشته باشید که این وبسایت ها سال ها در این کسب و کار فعالیت داشته اند و به ندرت وبسایت های با سابقه 2 تا 3 سال به اینگونه درآمد می رسند و حتی پیشنهادی به آنها می شود.

در خصوص تبلیغات کلیکی هم درآمدها متفاوت است و با توجه به سیاست شرکت های تبلیغات کلیکی متغیر خواهد بود. برخی از شرکت ها به ازای هر کلیک برای شما در حدود 40 تومان و برخی شرکت ها تا 500 تومان در نظر می گیرند. البته بحث تبلیغات کلیکی بسیار مفصل است و من در آینده مطالب بیشتری از تجربیات خود از تبلیغات کلیکی و میزان درآمد از آن خواهم نوشت. 

ولی به طور کلی تخمین من از میزان درآمد یک وبسایت با عمر 2 سال و با فعالیت هر روزه، حداکثر 100 هزار تومان است.