پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام فالوور بگیر اینستاگرام

milad 3 سال پیش

سومین برنامه افزایش فالوور اینستاگرام را نیز ، یک نرم افزار ایرانی انتخاب کرده ام. این برنامه برای گوشی موبایل اندرویید به صورت رایگان از دیوار قابل دانلود و نصب است.

این برنامه اینستاگرام تنها برای فالوور نمی باشد. بلکه لایک اینستاگرام را نیز پوشش می دهد.

ولی به صورت کلی این نرم افزار برای افزایش فالوور اینستاگرام از آن استفاده می شود، نرم افزار فالوور و لایک می باشد. این نرم افزار نیز مانند سایر نرم افزارهای دیگر برای دریافت فالوور بسیار مناسب است و شما عزیزان می توانید با دانلود و نصب آن به راحتی کارهای خود را انجام دهید و تعداد فالوور های پیج خود را افزایش دهید. 

لینک : https://cafebazaar.ir/app/ir.andromedaa.followerbegir

یکپارچگی قالب گرافیکی، اولین نکته قابل ذکر در مورد برنامه فوق میباشد. به کارگیری رنگ های زنده و هماهنگ، فونت مناسب، آیکن های هماهنگ و چیدمان مرتب اجزای صفحه، از جمله نقاط قوتی هستند که باعث ایجاد چنین ویژگی در "فالوئر بگیر اینستاگرام" شده اند. هرچند همه چیز کامل و بدون نقص به نظر میرسد اما دقت نظر بیشتر در طراحی محیط، میتوانست چهره جذابتری به این اپلیکیشن اندرویدی بپردازد. استفاده از امکانات موجود در "فالوئر بگیر اینستاگرام" برای همه اقشار کاربران راحت بوده و جابجایی بین بخش های مختلف آن نیز با سرعت بالا و بدون پیچیدگی انجام میپذیرد. در واقع باید گفت که رابط کاربری اپلیکیشن فوق با رعایت استانداردهای لازم پیاده سازی گردیده و در خلق آن از تکنیک های اصولی استفاده شده است. با توجه به موارد نام برده، AppReview امتیاز 4.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

appreview

1 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید
aylar22 1 سال پیش

سلام عزیزان سایت های زیادی هستن فالوور و… میزنن ولی کیفیت و سرعت برای من خیلی مهم هست مطمعنم برای شما هم مهم هست من از سایت های زیادی استفاده کردم ولی سایت دیجی فالوور یه سایت دیگس پیشنهاد میکنم شما هم یه سر بزنین پشیمون نمیشین

من میلاد هستم. حدود 4 سال است که در زمینه طراحی و سئو سایت فعالیت می کنم. در این مدت با شرکت ها و گروه های زیادی همکاری داشتم و تجربیات زیادی از کسب و کارها دارم.