پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام نینجاگرام

milad 3 سال پیش

نرم افزار نینجاگرام یکی از مهم ترین و بهترین نرم افزارهایی است که در افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند به صاحبان کسب و کارها کمک می کند.

حال شاید برایتان سوال باشد که این نرم افزار چگونه می تواند در افزایش فالوور به ما کمک کند و در کل روند کاری آن به چه صورت است؟ شما عزیزان با وارد شدن به نرم افزار می توانید هشتگ مورد نظر خود را وارد کنید. پس از آن، نرم افزار هر پستی که به این هشتگ اختصاص داشته باشد را لایک می کند. همچنین یکی از قابلیت های جدیدی که به این نرم افزار اضافه شده است این است که می تواند آن ها را فالو کرده و سه پست آخر آن پیج را نیز فالو نماید.

با انجام این کار شما در حالت بسیار معمولی می توانید هر روز 500 فالوور واقعی را به پیج خود دعوت کنید.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که نرم افزار نینجاگرام یک نرم افزار پولی می باشد که برای استفاده از آن باید لایسنس خریداری کرد. اما خبر خوبی برای شما داریم! ایرانیان موفق به کرک کردن این نرم افزار نیز شده اند و به راحتی این نرم افزار را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده اند.

نینجاگرام دارای امکانات بسیار مفید و خاص می باشد که برای افزایش فالوور اینستاگرام به راحتی می توان از آن استفاده کرد. 

از قابلیت های برنامه نینجاگرام برای افزایش فالوور واقعی :

 

فالو کردن به صورت اتوماتیک

با در دست داشتن فیلترهایی که نینجاگرام در اختیار شما قرار داده است می توانید فالوورهای خود را افزایش دهید.

آنفالو کردن به صورت اتوماتیک

در این نرم افزار می توانید فیلتری تعیین کنید که در صورتی که شما کسی را فالو کردید و او شما را فالو نکرد پس از گذشت X روز آنفالو انجام شود.

لایک خودکار

لایک خودکار به معنای این است که شما چیزی را برای نرم افزار تعریف می کنید و آن با توجه به شرطی که برایش تعریف شده است به لایک کردن می پردازد.

کامنت گذاری خودکار

شما عزیزان می توانید با نظر دادن زیر پست های دیگران، پیج خود را در صفحه اکسپلور برده و پست های خود را در این صفحه مشاهده کنید.

سوپر لایک

یکی از بهترین راه های افزایش فالوور اینستاگرام لایک کردن پست های جدید دیگران می باشد. با این کار شما هدف گیری کرده اید و به راحتی می توانید فالوورهای زیادی را به پیج خود دعوت کنید.

جستجوی مکان

یکی از نکات مهم در جذب فالوور اینستاگرام این است که عکس هایی که در یک مکان خاص گرفته شده است را لایک نمایید. با این کار به راحتی فالوورهایی را جذب می کنید که به شما نزدیک تر هستند و در این صورت راحت تر می توانید محصولات و خدمات خود را به فروش برسانید.

تغییر سایز و اندازه تصاویر

یکی از بهترین ویژگی های نرم افزار نینجا این است که تصاویر را به خوبی بهینه می کند و به ابعاد مورد نظر در می آورد. 

استفاده از لیست سیاه 

شما می توانید پیج های خاصی را در نرم افزار تعریف کنید تا از دنبال کردن و نظر دادن برای آن ها جلوگیری شود و این کار صورت نپذیرد.

لینک : https://soft98.ir/mobile/1667-ninjagram.html

1 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید
Alireza 3 سال پیش

یکی از مشکلاتی که خود من با اون روبرو شدم اینه که اینستاگرام متوجه استفاده کاربر از این گونه نرم افزارها می شه و در صورتی که کاربر به هشدارهای اینستاگرام توجه نکنه کاربر رو بلاک می کنه. این موضوع برای خود من پیش اومده.

من میلاد هستم. حدود 4 سال است که در زمینه طراحی و سئو سایت فعالیت می کنم. در این مدت با شرکت ها و گروه های زیادی همکاری داشتم و تجربیات زیادی از کسب و کارها دارم.