پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

2 بهترین نرم افزار اندروید برای IPTV

hightech 2 سال پیش

تماشای فیلم های سینمایی و سریال ها در حال حاصر به راحتی ازطریق یک دستگاه اندرویدی همچون موبایل اندروید ، تلوزیونی با سیستم عامل اندروید یا یک دستگاه اندروید باکس به راحتی در دسترس است . اما یک سوال آیا شبکه های زنده تلوزیونی هم به این راحتی قابل دسترس هستند؟

بله ، شما می توانید سرویس هایی همچون یوتیوب و SlingTV را برای دیدن محتوای زنده استفاده کنید . حتی شما برای دیدن شبکه های زنده تلویزیونی مود نظر خود نیازی به خرید اشتراک برنامه های گران قیمت نخواهید داشت . می توانید با خرید آیپی تیوی با کیفیت و تنها با نصب یک برنامه به این شبکه ها دسترسی پیدا کنید .

چه برنامه ای برای استفاده از اکانت آیپی تیوی بر روی دستگاه اندروید شما مناسب است ؟ ادامه پست را مطالعه کنید .

برنامه IPTV چیست؟ 

برنامه های IPTV کمی شبیه برنامه Kodi هستند. آنها برنامه های خالی هستند که نمی توانند هیچ محتوایی را بدون داشتن اکانت آیپی تیوی برای کاربر پخش کنند. شما باید سرویس IPTV خریداری شده خود را درون برنامه قراردهید تا این برنامه به شما محتوای داخل سرویس را نمایش دهند .

به طور معمول، نمی‌توانید از این برنامه‌ها برای تماشای مستقیم از محتوای سرویس های مثل Netflix، Hulu استفاده کنید. باید یک لینک M3U بگیرید که به برنامه IPTV اضافه کنید .

برنامه IPTV SMARTERS PRO

hQqMn51OMAOGjhNopFrWnOKXXbSrymopdvMOmXPv.jpg

 

اگر تا به حال از مشترک سرویس IPTV بوده اید ، به احتمال زیاد ارائه کننده اشتراک آیپی تیوی برای استفاده ازاکانت و دسترسی به محتوای سرویس برنامه IPTV SMARTERS PRO نسخه رایگان را به شما ارائه کرده است . این نرم افزار درمیان اکثرارائه کنندگان سرویس IPTV متداول است . با وجود اینکه این نرم افزار نسخه غیر رایگان و کاملتری دارد ، شما نیازی به تهیه نسخه پولی ان نخواهید داشت . تنها کافی است که لینک M3U اکانت خود را در برنامه وارد کنید و ازهمه امکانات اکانت IPTV خود لذت ببرید .

در برنامه IPTV SMARTERS PRO می توانید به انواع محتوا مثل فیلم ، سریال ، وشبکه های زنده تلویزیونی دسترسی پیدا کنید . شما حتی می توانید برای اجرای محتوا از پلیرهای خارجی همچون VLC و PERFECT PLAYER که کدک های مختلف را پشتیبانی می کنند دراین برنامه استفاده کنید .

نرم افزار IPTV SMARTERS PRO هم درنسخه اندروید موبایل به خوبی کار می کند و هم می توانید از نسخه ANDROID TV ان به راحتی برروی دستگاه اندروید باکس استفاده کنید بدون اینکه امکانات ان ها تفاونی داشته باشد .برای استفاده حتما از اخرین ورژن ان استفاده کنید .

برنامه LAZY IPTV

 

برنامه LAZY IPTV برای اجرای اکانت آیپی تیوی از فرمت M3U هم به صورت ZIP و فرمت GZ پشتبانی می کند .علاوه بر این میتواند از پلی لیست هایی با فرمت XSPF پشتیبانی کند .

افزودن محتوای جدید به Lazy IPTV بسیار آسان است. می‌توانید به رسانه‌ها در سیستم فایل محلی‌تان دسترسی داشته باشید ، و همچنین URL‌ ها را مستقیماً از وب یا کلیپ‌بورد دستگاهتان جای‌گذاری کنید . این برنامه با استریم های HTTP و UDP کار می کند و می تواند ویدیوها را مستقیماً از YouTube و شبکه اجتماعی VK پخش کند. همچنین یک پخش کننده صوتی داخلی برای کانال های رادیویی اینترنتی وجود دارد.

Lazy IPTV به شما امکان می دهد موارد دلخواه را نیز اضافه کنید ، از پوشه های تودرتو استفاده کنید و لیست پخش ایجاد کنید. اگر تصمیم گرفتید به برنامه دیگری بروید، می‌توانید فهرست‌های پخش خود را اکسپورت کنید. صفحه اصلی برنامه نیز کاملاً قابل تنظیم است و گزینه ای را برای افزودن میانبر به کانال های پربیننده یا مورد علاقه شما و تغییر نحوه نمایش محتوا فراهم می کند.

برنامه LAZY IPTV برای استفاده روی موبایل فوق العاده است اما برای دستگاه های با اسکرین بزرگ ممکن است خیلی مناسب نباشد .

منبع : https://shop.sibiptv.com

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

بهترین نرم افزار های اندروید و کامپیوتر برای کاربردهای مختلف