پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

نسخه جدید پیکسلر

pixellair_team 3 سال پیش

از امروز پیکسلر با ظاهر و عملکردی متفاوت به فعالیت خود ادامه می دهد. در نسخه جدید پیکسلر نوع انتشار مطالب تغییر کرده و کاربرها می توانند مطالب خود را برای عموم و یا تنها برای دنبال کنندگان خود منتشر کنند. البته توجه داشته باشید مطالبی که تنها برای دنبال کنندگان منتشر می شوند ایندکس نخواهند شد. شما می توانید برای تشویق دیگران به دنبال کردنتان مطالب اختصاصی برایشان تهیه کنید. این قابلیت مناسب افرادیست که در زمینه ای خاص تخصص دارند و می خواهند دانش خود را با مخاطبان ویژه خود به اشتراک بگذارند. در آینده قابلیت های بیشتری نیز به این بخش افزوده خواهد شد. 

امکانات دیگر شامل افزودن قابلیت پیش نویس، صفحه پروفایل و داشبورد، امکان دنبال کردن برچسب ها، قرار دادن آخرین نوشته های کاربر در صفحه تکی نوشته، تغییر بخش جستجوی سایت، تغییر بخش اعلان ها و … می شود. 

همچنین قوانین سایت نیز بروزرسانی شده است. از تمام کاربران خواهشمندیم حتما قوانین سایت را مطالعه کنند تا در آینده دچار مشکل نشوند.

لطفا جهت ارتقا کیفیت و عملکرد پیکسلر نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. در صورت مشاهده باگ حتما از طریق این فرم مشکل را با ما درمیان بگذارید.

2 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید
Mohamad 3 سال پیش

سایت نسبت به نسخه قبلیش خیلی تغییر کرده. خیلی بهتر شده. 

Mostafa 3 سال پیش
من هم با شما موافقم. پیکسلر نسبت به نسخه قبلیش کاملا دگرگون شده.

هدف ما ایجاد یک شبکه اجتماعی برای علاقه مندان فارسی زبان به دنیای تکنولوژی های مرتبط با اینترنت، برنامه نویسان و توسعه دهندگان است