پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

ابزارهای رایگان ایمیل مارکتینگ

bani_babak 3 سال پیش

در دوره‌های مختلف زمانی، روش مختلفی برای بازاریابی مرسوم می‌شود. بسیاری از این روش‌ها با گذر زمان اعتبار خود را از دست می‌دهند. استفاده از ایمیل مارکتینگ برای بازاریابی یکی از روش‌های پرکاربرد بازاریابی است که مدتهاست مورد استفاده قرار‌می‌گیرد و همچنان کارآمد است.

نکته‌ی مهم اینجاست که برای موفقیت در بازاریابی ایمیلی علاوه بر شناخت مخاطبان و تولید محتوای مناسب، باید از ابزار کارآمدی نیز کمک بگیرید. بدون استفاده از این ابزار با وجود صرف زمان و هزینه بازده خوبی را دریافت نخواهید کرد.  برخلاف تصور بسیاری از کاربران برای استفاده از ابزار ایمیل مارکتینگ الزاما پرهزینه نسیتند. جالب است بدانید که بسیاری از این ابزار به شکل کاملا رایگان در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرند.

با  بومران همراه باشید

 

 هاب سپات

Hubspot یکی از پلتفرم‌های کارآمد در راستای بازاریابی اتوماتیک است. این پلتفرم ابزاری را برای ایمیل مارکتینگ در اختیار کاربران قرار داده است. ویژگی مهم این نرم‌افزار، سهولت استفاده از آن است. در این نرم‌افزار قالب‌های از پیش طراحی شده‌ پیش‌بینی شده که می‌توانید از آنها بهره ببرید.

اگر ابزار دیگر Hubspot ستفاده می‌کنید، می‌توانید اطلاعات این دو نرم‌افزار را در کنار هم داشته باشید. به این ترتیب می‌توانید یک پایگاه داده‌ی متمرکز برای مخاطبان ایجاد کنید و از آن برای اهداف بازاریابی خود بهره ببرید.

 در سایت فریلنسری دورکار بومران نیر میتوانید از این در پروژه ها استفاده کنید.

اسلندر

Slender یکی دیگر از نرم‌افزارهای پرکاربرد در حوزه‌ی ایمیل مارکتینگ است. مهمترین ویژگی این نرم‌افزار اطمینان از ارسال ایمیل است. شما می‌توانید بدون داشتن هیچ دانشی در مورد HTML ایمیل‌های خوبی را با استفاده از قالب‌های آماده این نرم‌افزار، ایجاد کنید. استفاده از عکس، ویدئو و متن به شما کمک می‌کند تا ایمیلهای خود را شخصی سازی کنید.

یکی از مهمترین دلایل معرفی ین نرم‌افزار به عنوان یک نرم‌افزار کاربردی ربات‌های آنالیتیکس این نرم‌افزار است. این ربات‌ها ایمیل را پس از ارسال دنبال می‌کنند و مشخص می‌کنند که آیا مخاطب ایمیل دریافتی را باز کرده است یا خیر. به علاوه در صورت کلیک کردن کاربر بر روی لینک فرستاره شده در ایمیل، به شما گزارش می‌دهند. با استفاده از این قابلیت شما می‌توانید اعضای خبرنامه‌ی ایمیلی خود را بهتر بشناسید و بر اساس نیاز و علاقه‌ی آنها استراتژی‌های بعدی خود برای  از مشاور بازاریابی دیجیتال بومران بهره مند شوید.

 Sendinblue

Sendinblue یک پلتفرم جامع بازاریابی است که علاوه بر ابزار مناسب بری ایمیل مارکتینگ، ابزار را برای مدیریت ارتباط مشتریان و ایجاد لندینگ پیج ارائه می‌دهد. این نرم‌افزار در حدود 70 قالب از پیش آماده شده را به کاربران ارائه می‌دهد که با استفاد از آنها می‌توانید ایمیل‌های خود را به سادگی ایجاد کنید. به علاوه طراحی همه‌ی این قالب‌ها تمامی ابزار ارتباط دیجیتال مانند موبایل، تبلت و لبتاپ را پوشش می‌دهدو شما می‌توانید از کیفیت ایمیل‌های خود برای همه‌ی کاربران این وسایل مطمئن باشید.

بعد از ارسال ایمیل‌ها می‌توانید با استفاده از تست‌های A/B و لیست‌های دسته بندی دریافت‌کنندگان، مخاطبان خود را دسته‌بندی کنید.

 Omnisend

Omnisend یک پلتفرم تجارت الکترونیک پیشرفته است. این پلتفرم تمام ابزار ارتباطی شما را در یک مکان جمع‌آوری می‌کند. این پلتفرم می‌تواند ایمیل مارکتینگ کسب و کارهای کوچک و متوسط را مدیریت کند.

این ابزار به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از عوامل رفتاری ایمیل‌های خود را به صورت خودکار ارسال کنید. به این ترتیب ارتباط با مشتری براساس سبک زندگی او برنامه ریزی می‌شود.  استفاده از ابزاری مانند product picker در این نرم‌افزار امکان قرار دادن تمامی محصولات مدنظر شما را در ایمیل فراهم می‌آورد. به علاوه شما می‌توانید با قراردان کوپن‌های تخفیف و جعبه‌های هدیه در ایمیل‌های خود مخاطبان خود را به ارتباط با کسب‌ و کارتان تشویق کنید.برای انجام پروژه فریلنسری کلیک کنید.

 Benchmark Email

Benchmark Email یک ابزار کارآمد برای ایمیل مارکتینگ است. این ابزار با داشتن طراحی پاسخگو (responsive design) نمایش ایمیل شما را در تمامی دستگاه‌های ارتباطی پشتیبانی می‌کند. این پلتفرم امکان ویرایش تصاویر در خود برنامه را دارد. به علاوه شما می‌توانی به تصاویر خود ایفکت و یا استیکر اضافه کنید.

شما می‌توانید از میان الگوی‌های از پیش طراحی شده، الگویی را متناسب با زمینه‌ی کاری خود انتخاب کنید. برای داشتن کد HTML هوشمند تر می‌توانید از ویرایشگر کد در ابتدای ایجاد ایمیل استفاده کنید. ویژگی double view به شما این امکان را می‌دهد که هنگام ویرایش ایمیل، طرح ایمیل خود را مشاهده کنید.

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید