پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

چگونه بفهمیم چه کسانی در اکانت اینستاگرام ما هستند

followeran 2 سال پیش

با پاسخ سوال چگونه بفهمیم چه کسانی در اکانت اینستاگرام ما هستند با شما هستیم. از آنجایی که اطلاعات شخصی افراد و کاربران در شبکه اجتماعی اینستاگرام درج می شود، این رسانه اجتماعی به امنیت بالایی نیاز دارد. گاهی اوقات ممکن است احساس کنید که شخص دیگری با تلفن یا دستگاه دیگری وارد حساب شخصی یا اینستاگرام شما شده است و از حساب شما استفاده می کند. حال ممکن است این سوال پیش بیاید که چگونه بفهمیم چند نفر در اکانت اینستاگرام ما هستند؟ چه کسی اینستاگرام ما را چک کرد و همچنین چه کسی از حساب اینستاگرام شما استفاده می کند؟

دستگاه های متصل به اینستاگرام

چگونه بفهمیم چند نفر در اکانت اینستاگرام ما هستند؟

هک کردن یا دسترسی به اکانت اینستاگرام شما برای هکرها بسیار آسان است تا اطلاعات شخصی شما را بدزدند و از آن سوء استفاده کنند. اینستاگرام در پاسخ به این سوال که چگونه برای جلوگیری از هک شدن اینستاگرام از چند نفر در اکانت اینستاگرام خود مطلع شویم، اینستاگرام گزینه ای را برای مشاهده تمامی افرادی که با دستگاه های مختلف وارد اکانت اینستاگرام شما شده اند، قرار داده است. یکی از سوالات متداول کاربران اینستاگرام این است که چگونه بفهمیم چند نفر به اینستاگرام ما متصل هستند؟

برای مشاهده دستگاه های مرتبط با حساب اینستاگرام خود، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا برنامه اینستاگرام خود را آپدیت کنید
به پروفایل خود در بخش خانه بروید home
روی منوی پایین صفحه ضربه بزنید
به تنظیماتsetting  اکانت اینستاگرام خود بروید
گزینه امنیت security را بزنید و وارد صفحه جدید شوید
در این مرحله login activity را انتخاب کنید

پس از گذراندن مراحل بالا، صفحه‌ای با تمامی دستگاه‌ها، از جمله گوشی‌ها و تبلت‌هایی که وارد اکانت اینستاگرام شما شده‌اند، به همراه نام دستگاه، مکان و مکان و تاریخ ورود این دستگاه‌ها به حساب اینستاگرام شما ظاهر می‌شود. اینستاگرام.

فعالیت ورود به سیستم(login activity) چیست؟

چگونه بفهمیم چند نفر در اکانت اینستاگرام ما هستند؟


فعالیت ورود به سیستم در واقع تهدید افراد و همچنین دستگاه هایی را نشان می دهد که برای هک کردن حساب کاربری شما وارد حساب اینستاگرام شما می شوند. اینستاگرام این قابلیت را برای افزایش امنیت این نرم افزار تنظیم کرده است تا تعداد دستگاه های وارد شده به حساب کاربری شما را شناسایی کند. از این طریق می توانید متوجه شوید که چند نفر وارد حساب اینستاگرام شما شده اند.

پیشنهاد می کنیم رمز عبور را در دو مرحله فعال کنید تا امنیت اکانت اینستاگرام خود را افزایش دهید و همچنین از استفاده از نرم افزارهایی که نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام شما را می خواهند خودداری کنید.

با استفاده از این قابلیت می توانید به راحتی افراد مزاحم و هکرهایی که قصد ورود به اکانت اینستاگرام شما را دارند حذف کنید تا این افراد نتوانند اطلاعات شخصی شما را حذف کنند یا از آنها سوء استفاده کنند.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

فالووران ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی