پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

نحوه راه اندازی سایت کارخانه

maedehsh1382 1 سال پیش
Z4eHZFg9vcl2MnCkniLlFEAPU23zjYn07P568T9G.jpg

 

هر کسب و کاری چه کوچک چه بزرگ به یک بستر برای معرفی شدن به دیگران نیاز دارد. حتی یک کارخانه نیز می تواند در بستر اینترنت و راه اندازی سایت مشتریان بیشتری داشته باشد و اعتبار خود را افزایش دهد. در ادامه این مطلب به شما میگوییم که چرا کارخانه شما نیاز به سایت داد.

برند خود را به دیگران معرفی کنید

اینترنت برای تمامی کسب و کارها این امکان را فراهم کرده تا بتوانید ارتباطات خود را گسترده کنید. کسب و کار شما می تواند در ابعاد یک کارخانه و یا یک مغازه کوچک باشد. در هرصورت می توانید با  طراحی یک سایت برند خود را به دیگران معرفی کنید.

تبلیغ یکی ازچیزهایی است که به شما کمک می کند تا مشتریان بیشتری برای کسب و کار خود جذب کنید. 

شما می توانید کارخانه و محصولات خود را به افراد زیادی در کشورهای مختلف معرفی کنید. همین موضوع باعث می شود تا از رقبای خود پیشی گرفته و به یک برند معتبر تبدیل شوید.

در ادامه به بررسی موارد مورد نیاز برای طراحی سایت کارخانه می پردازیم.

بخش های مورد نیاز سایت کارخانه

F2iib5ChgxWAIPhjM4QPeKcj5IgwSZvp0mh8rPlY.png

همانطور که گفتیم با داشتن یک سایت برای کارخانه خود می توانید افراد بیشتری را متوجه کسب و کار خود کنید. همچنین نزد مشتریان اعتبار بیشتری بدست آورید. 

البته برای رسیدن به این اهداف بایستی بر روی سایت خود تکنیک های سئو را پیاده سازی کنید. این کار به شما کمک می کند تا بهترین رتبه را در موتورهای جستجوی گوگل بدست آورید. در ادامه به معرفی بخش های مورد نیاز سایت کارخانه می پردازیم.

 • -قسمت اخبار و وبلاگ سایت
  در هنگام طراحی سایت کارخانه قسمتی را به وبلاگ اختصاص دهید. سپس در این قسمت به تولید محتوا در رابطه با مطالب مرتبط با حوزه کاری خود بپردازید. همچنین قسمتی برای اخبار نیز در نظر بگیرید و در آن خبرهای مربوط به کارخانه خود را درج نمایید.

   
 • -قسمت فروش آنلاین محصول در سایت
  محصولات کارخانه جات توسط واسطه ها خریداری شده و به مشتریان عرضه می شود. با طراحی قسمت فروش به صورت آنلاین می توانید، محصولات را بدون نیاز به واسطه و با سود بیشتر بفروشید.

   
 • -قسمت استخدام نیرو در سایت
  شما می توانید قسمتی را به استخدام نیرو در سایت اختصاص دهید. به این ترتیب دیگر افراد نیازی به حضور فیزیکی ندارند و به راحتی از طریق سایت رزومه کاری خود را در اختیارتان قرار می دهند.
  شما نیز می توانید از بین متقاضیان افراد مناسب را انتخاب کنید.

شما می توانید با مراجعه به سایت اسنوا با چیدمان یک سایت کارخانه ای آشنا شوید و اطلاعات بیشتری بدست آورید.

 

چطور دیده شویم؟

سئو یک موضوع مهم در کسب و کارهای اینترنتی است. در صورتی که سایت شما سئو نشده باشد، افراد کمتری سایت شما را خواهند دید. انجام تکنیک های سئو به شما کمک می کند تا سایت شما در همان صفحه اول جستجوی گوگل به کاربران نشان داده شود.

این کار به جلب اعتماد مشتریان نیز کمک خواهد کرد. برای سئو سایت خود از شرکت های با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید