پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

از کجا بفهمیم در اینستا بلاک شدیم

followeran 2 سال پیش

با پاسخ سوال از کجا بفهمیم در اینستا بلاک شدیم با شما هستیم. شاید پس از چند روز متوجه شده باشید که پست ها و استوری های شخصی در اینستاگرام برای شما نمایش داده نمی شود، اما آیا واقعاً به این دلیل است که این شخص شما را در اینستاگرام بلاک کرده است؟

پاسخ به این سؤال باید بررسی شود و نمی توان به طور قطعی به آن پاسخ داد; شاید دلیل این امر غیرفعال کردن (غیرفعال کردن) یا حذف اکانت اینستاگرام این شخص باشد. در زیر روش هایی را برای کمک به شما در پاسخ به این سوال ارائه خواهیم داد.

چگونه بفهمیم در اینستاگرام بلاک شدیم؟

لیست کسانی که مارا در اینستاگرام بلاک کرده اند

۱. جستجوی پروفایل اینستا

شاید یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای پاسخ به این سؤال باشد که «چگونه بفهمیم در اینستاگرام بلاک شده‌ایم؟» در بخش جستجوی اینستاگرام یا فالوورها، به دنبال پروفایل شخصی بگردید که فکر می‌کنیم ما را بلاک کرده است. به این ترتیب سه حالت پیش می آید:

مورد 1: اگر می‌توانید پروفایل‌ها و پست‌ها را مشاهده کنید، خبر خوب این است که بلاک نمی‌شوید، اگرچه این در مورد پروفایل‌های عمومی صدق می‌کند. در رابطه با پروفایل های شخصی، در صورت دریافت پیام “This account is private” باید بگوییم که جای نگرانی نیست و همه چیز خوب به نظر می رسد.

حالت دوم: در این حالت اگر می توانید مشخصات و تعداد پست ها را مشاهده کنید اما چیزی برای شما نمایش داده نمی شود و با پیام هایی مانند "بدون پست" یا "هنوز ارسال نشده" روبرو هستید، باید "بله" را بگویید. شما مسدود هستید

مورد سوم: اگر نمایه مورد نظر شما در کادر جستجو یافت نشد، به این معنی نیست که چهره شما مسدود شده است، ممکن است به دلیل غیرفعال شدن نمایه چهره باشد.

2-برای تشخیص بلاک شدن فالوو کنید

اگر صفحات نمایه "دنبال کردن" یا "دنبال کردن" را مشاهده کردید، اگر روی این گزینه کلیک کنید و هیچ اتفاقی نیفتد، مسدود شده اید.

توجه: در این صورت اعلانی به طرف مقابل نمی رود تا شما را دنبال کند، اما اگر طرف مقابل شما را بلاک نکرده باشد، اعلان دریافت خواهید کرد. به این ترتیب این راه حل کمی ریسک کار را افزایش می دهد!

3-ناشناس شوید

بنابراین، با استفاده از یک مرورگر در رایانه یا تلفن همراه، صفحه شخص مورد نظر خود را ببینید، اما چگونه؟

لینک instagram.com را در مرورگر وارد کنید.
وارد قسمت لاگین شوید.
اطلاعات حساب خود را وارد کنید.
با استفاده از لینک https://instagram.com/username و نام کاربری طرف مقابل، یک "لینک جدید" ایجاد کنید (یعنی نام کاربری شخص را با کلمه نام کاربری در لینک منتقل می کنید) و آن را در مرورگر خود وارد کنید.
اگر پس از انجام مراحل بالا با پیغام زیر مواجه شدید به این معنی است که شخص شما بلاک شده است!

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

فالووران ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی