چگونه پستهایی که لایک کردیم را ببینیم

followeran 3 هفته پیش

با موضوع چگونه پستهایی که لایک کردیم را ببینیم با شما هستیم. 
اولین چیزی که در اینستاگرام به ذهن شما خطور می کند این است که می توانید عکس ها و مطالب سایر دوستان یا اعضای این شبکه ویدیویی را فقط لایک کنید. برای دیدن این قلب قرمز کافی است انگشت خود را برای یک ثانیه روی نردبان بگذارید. به این ترتیب متوجه لایک شدن تصویر خواهید شد.

آیا کسی متوجه شده است که ما تصویر را لایک داشتیم؟

دیدن پست های لایک شده در اینستاگرام در چند دقیقه

قطعا بله. اگر افرادی که شما را دنبال می‌کنند می‌خواهند عملکرد شما را بدانند، تنها کاری که باید انجام دهند این است که به بخش خاصی از اینستاگرام نگاه کنند تا ببینند چه چیزی را دوست دارید و چه پیام‌هایی را در نظرات ارسال کرده‌اید. لطفاً توجه داشته باشید که منظور ما پیام هایی نیست که مستقیماً ارسال می کنید

چگونه متوجه شویم چه چیزهایی را لایک کرده ایم؟

اکنون با این اطلاعات که دیگران ممکن است لیست کارهای روزانه شما را در اینستاگرام بدانند، ممکن است لازم باشد به پست هایی که دوست دارید نگاهی بیندازید. شاید بخواهید در میان هزاران و هزاران تصویر اینستاگرامی که آزارتان داده اید، پست ها را یکی یکی جستجو کنید.

این روشی کاملا اشتباه و البته زمان بر و صد در صد بی تاثیر است. در عوض کافیست به برخی از تنظیمات مراجعه کنید، زیرا خود اینستاگرام این قسمت را برای شما نصب کرده است تا بتوانید مواردی را که دوست دارید مشاهده کنید.

ابتدا وارد حساب کاربری خود در شبکه جتماعی اینستاگرام شوید.

eqcx8aei2Mkb3NBUhEeLBQjoHoKWtjG0YBNPKgOv.jpg

سپس وارد قسمت تنظیمات شوید. تنظیمات در واقع همان سه نقطه عمودی است که در گوشه سمت راست بالای صفحه اینستاگرام قابل مشاهده است.

با وارد شدن به تنظیمات می توانید در بین عبارات و گزینه هایی که موقعیت آنها در تصویر زیر نشان داده شده است عبارت "Posts you liked" را مشاهده کنید.

مشاهده پست لایک شده در اینستاگرام

به این ترتیب می توانید لیست پست هایی را که دوست دارید مشاهده کنید. تعداد این لیست بسیار بیشتر از 300 تصویر خواهد بود. پس از بررسی این پست ها، همچنان می توانید لایک های خود را پس بگیرید و حتی نظر خود را حذف کنید!

اما پس از آن توصیه می کنیم مراقب باشید که چه پست هایی را دوست دارید و در چه پست هایی نظر می دهید، زیرا برخی از فالوورهای شما قطعا به این موضوع حساس خواهند بود و بلافاصله اقدامات شما را بررسی می کنند. .

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

followeran

فالووران ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی