پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

چطور در رتبه اول گوگل قرار بگیریم؟

maedehsh1382 9 ماه پیش

 

هر سایتی برای افزایش فروش و جذب مشتریان هرچه بیشتر، نیاز به اقدامتی در رابطه با افزایش سئو سایت دارد. این اقدامات به سایت کمک می کند تا در اولین صفحات جستجو به کاربران نشان داده شود. در ادامه این مطلب به بررسی عوامل تاثیر گذار بر افزایش سئو سایت می پردازیم.

چطور در رتبه اول گوگل قرار بگیریم؟


هنگامی که کاربران یک مطلب را در گوگل سرچ می کنند، گوگل در اولین صفحه نتایج جستجو 10 سایت برتر در رابطه با آن موضوع را نشان می دهد. کاربران از بین همان نتایج اولیه سایت مورد نظر خود را انتخاب می کنند.

بنابراین همواره بایستی تلاش کنید که در اولین صفحه نتایج گوگل به کاربران نشان داده شوید. 

 

 • _تهیه نقشه برای سایت
  تهیه یک نقشه برای سایت به موتورهای جستجو کمک می کند تا سایت شما را با سرعت بیشتری ملاحظه کنند. همین موضوع به سایت شما کمک می کند تا در اولین صفحه نتایج جستجو گوگل قرار بگیرد.

   
 • _استفاده از نام دامنه مناسب
  برای سایت خود یک نام دامنه مرتبط با کسب و کارتان انتخاب کنید. استفاده از کلمه کلیدی در نام دامنه این امکان را فراهم  می کند تا در جستجو گوگل به عنوان اولین نتایج ظاهر شوید.
  یک ابزار مناسب برای انتخاب نام دامنه  BustAName می باشد.

   
 • _تولید محتوا با کلمات کلیدی ترند جامعه
  هر سایتی برای افزایش سئو نیاز به تولید محتوا دارد. با نوشتن محتوا مورد نیاز کاربران و استفاده از کلمات کلیدی مرتبط در متن آن به راحتی می توانید، سئو سایت خود را افزایش دهید.

   
XpuI6lB8Q0MW1TAFxl94v4ckmsstwcTNUshZ4roH.jpg

توضیحات متا

 • _نوشتن توضیحات متا
  توضیحات متا در نتایج گوگل و زیر عنوان محتوا نشان داده می شود. کاربر توسط این متن متوجه می شود که قرار است در سایت شما چه چیزی دریافت کند. در نوشتن توضیحات متا از به کاربردن کلمات کلیدی غافل نشوید.
  هرچقدر توضیحات جذاب تری بنویسید، امکان کلیک بر روی سایتتان افزایش می یابد.

   
 • _افزایش سرعت سایت
  یکی از عواملی که تاثیر مستقیم بر روی سئو سایت شما می گذارد، سرعت بارگذاری آن است. پایین بودن سرعت سایت بر روی تجربه کاربری و کاهش رتبه سئو سایت تاثیر می گذارد. بنابراین با نصب افزونه های مختلف و استفاده از قالب های سبک برای سایت، سرعت آن را افزایش دهید.

   
 • _لینک سازی داخلی و خارجی
  یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در افزایش سئو سایت، لینک سازی داخلی و خارجی برای صفحات است. منظور از لینک سازی داخلی ارتباط بین صفحات مختلف سایت خودتان است. در لینک سازی خارجی سایت شما از سایت های دیگر لینک دریافت می کند.

   
 • _نوشتن تگ آلت تصاویر
  لازم است برای تمامی تصاویر سایت خود تگ آلت منحصر به فرد بنویسید. هنگامی که تصاویر شما دارای تگ alt باشند، امکان نشان داده شدن آنها در سرچ گوگل افزایش می یابد. همچنین لازم است از کلمات کلیدی در تگ آلت تصاویر استفاده کنید.

 

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید